Відгуки

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу

Мошляк Лілія

Мошляк Лілія
13/07/2021

Дуже задоволена роботою майстрів. Все зроблено дуже гарно, зі смаком, за бажанням клієнтки. Персонал дуже привітливий. Обслуговуємося вже тут два роки. 

Мошляк Анна

Мошляк Анна
13/07/2021

Дуже привітний персонал та кваліфіковані майстри. Надаю перевагу саме цьому салону краси. Після його відвідування залишаються виключно позитивні емоції та враження. 

Бабич Аліна

Бабич Аліна
12/07/2021

У салоні краси «Цирюльня на Еленской» не перший раз. Дуже подобається результат після відвідувань. Рекомендую знайомим. Ідеальне фарбування, приємний персонал та смачна кава.

Новикова Лина

09/07/2021

Очень теплое отношение персонала, качество предоставляемых услуг отличное, вкусный кофе! Всегда рада приходить в салон и отдыхать душой и телом во время процедуры.

Иванова Лана

08/06/2021

Очень благодарна мастеру Мизиной Наталье! На мой взгляд – лучший колорист в городе Кременчуг. Отличное обслуживание и высокий профессионализм покорили меня, как клиента. Теперь я на веки Ваша!!!

Тертычная Яна

Тертычная Яна
07/06/2021

Обслуживаюсь в этом салоне давно и у разных мастеров. Радует то, что ни разу меня не разочаровывали! Все девочки просто молодцы! Действительно профессионалы высшего класса. И что еще немало важно – это уютная атмосфера. Всегда встречают с улыбкой, как дорогого гостя. Спасибо всем вам за душевную теплоту и мастерство. Держите марку и дальше!

Шубіна Аліна

07/06/2021

Вже не перший рік відвідую Ваш салон краси. Ходжу до майстра Лілії на корекції і фарбування брів і дуже задоволена. Все на вищому рівні. І також до майстра манікюру і педикюру Ірини. Вони професіонали свого діла. Також, адміністратори дуже привітливі та усміхнені. В салоні завжди чистота. Рекомендую!!!

Кайдалова Оля

04/06/2021

Приветливый персонал, хороший солярий. Хочется приходить к вам снова. 

Алексахина Алена

31/05/2021

Спасибо за большой профессионализм! Очень люблю Ваш салон и гармоничную атмосферу в нем.

Сторінки