Манікюр

Маникюр в Кременчуге
Дівчата, якби у вас був вибір: мир у всьому світі або манікюр, який не облазить, то який колір лаку ви б обрали?!

Манікюр

Вперше зустрічаючи людини, ми помічаємо не тільки його образ, а й деталі зовнішнього вигляду. Перше враження назавжди залишається в нашій пам'яті, тому так важливо виглядати доглянуто і акуратно. Руки, наприклад, можуть багато чого розповісти про їх власника, а хороший манікюр - підняти Вас в очах колег і партнерів. Не має значення, чоловік Ви чи жінка, акуратні нігті - це показник Вашого статусу і ставлення до деталей.

Будь який образ без хорошого манікюру буде здаватися незакінченим. Навіть якщо Ви звикли носити короткі нігті без покриття, гігієнічний манікюр - те, що зробить Ваші ручки ще акуратнішими.

Далеко позаду залишилися ті часи, коли існувала помилкова думка про те, що манікюр повинні робити тільки жінки. Цей стереотип залишився в минулому, адже сучасні успішні чоловіки (або чоловіки, які планують такими стати) також стежать за станом своїх рук.

У салоні краси «Цирюльня на Еленской» майстра нігтьової естетики приведуть в порядок Ваші руки і нігті за допомогою будь-якого виду манікюру: від класичного обрізного (гігієнічного) до апаратного або комбінованого - в залежності від Ваших потреб і особливостей.

Online запись в салон

Ціни на послуги

Для жінок

ПослугаЧасЦіна
Манікюр гігієнічний (апаратний і комбінований) 45 хв110 грн
Манікюр з покриттям лаком60 хв130 грн
Парафінотерапія для рук30 хв130 грн
Дизайн нігтів (слайдери, каміння, малюнки)30 хв55 грн

Для чоловіків

ПослугаЧасЦіна
Чоловічий манікюр60 хв130 грн
Парафінотерапія для рук 30 хв130 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.Неймовірно задоволена! Потрапила до рук чудової масажистки - Тетяни Риндич. 
Відчуваю себе інструментом в руках віртуозної піаністки!Первое впечатление положительное. Сервис отличный, персонал отзывчивый.