Покриття гель-лаком

Покрытие ногтей гель-лаком, снятие гель-лака и декор ногтей в Кременчуге
«У неї яскравий манікюр, довгі вії, великі зелені очі, і вона реалістка .. але іноді мріє!»

Кому підходить покриття гель-лаком?

Гель-лак зробив революцію в світі манікюру. Сьогодні це найпопулярніша процедура в нашому салоні. У чому ж успіх покриття гель-лаком і чи всім воно підходить?

За гель-лак:

  • Якщо у вас часто шаруються і ламаються нігті
  • Раніше при виникненні такої проблеми все списувалося на брак вітамінів і рекомендувалися ванночки із сіллю. Але згідно з останніми дослідженнями в області дерматології - ця проблема носить генетичний характер, ще на зміну стану нігтів також впливає гормональний фон організму.
  • Покриття гель-лаком через свою щільну структуру захищає нігтьову пластину від агресивного впливу навколишнього середовища (вітер, вода, миючі засоби). Багато наших клієнтів тільки після того, як почали постійного користуватися послугою покриття гель-лаком, змогли відростити бажану довжину нігтів.
  • Якщо у Вас немає часу часто робити манікюр
  • Покриття гель-лаком носиться місяць! При правильній технології нанесення гель-лаку (використання бази і фінішу) можна не боятися відколів і відшарувань лаку.
  • Розпис нігтів

Гель-лаки стали улюбленою основою майстрів манікюру для розпису нігтів. Можна сказати, що з появою гель-лаку в манікюрній індустрії настала епоха Ренесансу. Тепер кожна з нас, дами, може бути володаркою справжнього витвору мистецтва на нігтях.

Проти гель-лаку:

Противники гель-лаку стверджують, що довге носіння гель-лаку перекриває доступ кисню до нігтьової пластини, тим самим ніготь виснажується і псується.

Поки цю думку неможливо ні підтвердити, ні спростувати, так як справжніх досліджень ніхто не проводив.

Крім того, нігтьова пластина буде здорова, якщо робити свіже покриття гель-лаком кожні 2-3 тижні, не рідше, і не намагатися зняти гель-лак самостійно.

Online запис в салон

Ціни на послуги

Послуга ЧасЦіна
Покриття гель-лаком 30 хв249 грн
Зняття гель-лаку без повторного нанесення30 хв95 грн
Сет - Манікюр з покриттям гель-лак90 хв285 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.

Очень приятный коллектив. Пришла к мастеру Наталье Мизиной, с проблемными волосами, с помощью ее профессиональности привели мои волосы в порядок.Приятная и уютная атмосфера. Замечательные и улыбчивые сотрудники подарили только приятные эмоции и впечатления! Советую всем и с удовольствием приду сюда еще!Положительные впечатления от посещения Салона красоты "Цирюльня на Еленской". Приятный косметолог

Самые лучшие впечатления от посещения Салона красоты "Цирюльня на Еленской"Все очень понравилось, великолепное обслуживание. Отдельное спасибо косметологу Юлии.