Вакуумно-роликовий масаж | «Цирюльня на Еленской» салон краси

Вакуумно-роликовий масаж

Антицелюлитный вакуумно-роликовый массаж спины, живота, ягодиц, бедер и проблемных зон в Кременчуге
«Чоловік (задумливо): - кохана, а у тебе є цей ... як його ... целюліт? Дружина (напружуючись): - Так ... Чоловік (розчулюючись): - І все-то у моєї красуні є»

Вакуумно-роликовий масаж

Завдяки апаратним способам корекції фігури можна мати підтягнуту шкіру тіла в будь-якому віці. Вакуумно-роликовий масаж успішно застосовується для усунення целюліту і жирових відкладень, зміцнення м'язів, підвищення тонусу і розгладження рельєфу.

Цей апаратний масаж не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри і тіла, а й дає оздоровчий ефект завдяки виведенню токсинів. Процедуру застосовують також для зменшення болю хронічного характеру.

Вакуумно-роликовий масаж можна проводити на різних частинах тіла, змінюючи налаштування самого апарату і зменшуючи (збільшуючи) інтенсивність в зонах, які цього вимагають. Процедура є не тільки результативною, а й комфортною в момент її проведення..

Online запис в салон

Ціни на послуги

Послуга ЧасЦіна
Антицелюлітний масаж проблемних зон ліфтинг гелем 60 хв315 грн
Антицелюлітний масаж проблемних зон на ароматичних маслах30 хв250 грн
Масаж окремих зон (стегна; живіт; спина; сідниці; руки)15 хв160 грн
Загальний вакуумно-роликовий масаж60 хв330 грн
Вакуумно-роликовий масаж + обгортання з маскою 90 хв385 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.Впечатления только положительные. Большое спасибо мастеру Юлии и мастеру Лилии за отличную работу

Впечатление отличное!

Приветливый персонал и качественная работа!

Вакуумно-роликовий масаж | «Цирюльня на Еленской» салон краси

Повідомлення про помилку

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/tsirulny/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined in xmlsitemap_node_create_link() (line 194 of /home/tsirulny/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.