Вакуумно-роликовий масаж

Антицелюлитный вакуумно-роликовый массаж спины, живота, ягодиц, бедер и проблемных зон в Кременчуге
«Чоловік (задумливо): - кохана, а у тебе є цей ... як його ... целюліт? Дружина (напружуючись): - Так ... Чоловік (розчулюючись): - І все-то у моєї красуні є»

Вакуумно-роликовий масаж

Завдяки апаратним способам корекції фігури можна мати підтягнуту шкіру тіла в будь-якому віці. Вакуумно-роликовий масаж успішно застосовується для усунення целюліту і жирових відкладень, зміцнення м'язів, підвищення тонусу і розгладження рельєфу.

Цей апаратний масаж не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри і тіла, а й дає оздоровчий ефект завдяки виведенню токсинів. Процедуру застосовують також для зменшення болю хронічного характеру.

Вакуумно-роликовий масаж можна проводити на різних частинах тіла, змінюючи налаштування самого апарату і зменшуючи (збільшуючи) інтенсивність в зонах, які цього вимагають. Процедура є не тільки результативною, а й комфортною в момент її проведення..

Online запис в салон

Ціни на послуги

Послуга ЧасЦіна
Антицелюлітний масаж проблемних зон ліфтинг гелем 60 хв315 грн
Антицелюлітний масаж проблемних зон на ароматичних маслах30 хв250 грн
Масаж окремих зон (стегна; живіт; спина; сідниці; руки)15 хв160 грн
Загальний вакуумно-роликовий масаж60 хв330 грн
Вакуумно-роликовий масаж + обгортання з маскою 90 хв385 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.

Самые лучшие впечатления от посещения Салона красоты "Цирюльня на Еленской"Всё понравилось. Уютная атмосфера, приятный коллектив, внимательный и аккуратный парикмахер. Буду обращаться ещё!Все понравилось, результатом довольна

Хочу сказать огромное спасибо Наталье! Отличный мастер!