Вакуумно-роликовий масаж

Антицелюлитный вакуумно-роликовый массаж спины, живота, ягодиц, бедер и проблемных зон в Кременчуге
«Чоловік (задумливо): - кохана, а у тебе є цей ... як його ... целюліт? Дружина (напружуючись): - Так ... Чоловік (розчулюючись): - І все-то у моєї красуні є»

Вакуумно-роликовий масаж

Завдяки апаратним способам корекції фігури можна мати підтягнуту шкіру тіла в будь-якому віці. Вакуумно-роликовий масаж успішно застосовується для усунення целюліту і жирових відкладень, зміцнення м'язів, підвищення тонусу і розгладження рельєфу.

Цей апаратний масаж не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри і тіла, а й дає оздоровчий ефект завдяки виведенню токсинів. Процедуру застосовують також для зменшення болю хронічного характеру.

Вакуумно-роликовий масаж можна проводити на різних частинах тіла, змінюючи налаштування самого апарату і зменшуючи (збільшуючи) інтенсивність в зонах, які цього вимагають. Процедура є не тільки результативною, а й комфортною в момент її проведення..

Online запис в салон

Ціни на послуги

Послуга ЧасЦіна
Антицелюлітний масаж проблемних зон ліфтинг гелем 60 хв315 грн
Антицелюлітний масаж проблемних зон на ароматичних маслах30 хв250 грн
Масаж окремих зон (стегна; живіт; спина; сідниці; руки)15 хв160 грн
Загальний вакуумно-роликовий масаж60 хв330 грн
Вакуумно-роликовий масаж + обгортання з маскою 90 хв385 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.Впечатления - очень милые девушки!
Персонал подобран грамотно, атмосфера располагающая к релаксу. Спасибо!Процедура "Чистка лица" прошла отличноПриятная и уютная атмосфера. Замечательные и улыбчивые сотрудники подарили только приятные эмоции и впечатления! Советую всем и с удовольствием приду сюда еще!Самые положительные и позитивные впечатления от посещения салона.

Все очень понравилось!