5 стадій готовності до зміни зачіски

5 стадій готовності до зміни зачіски

Нерішучість

На цій стадії першим виникає питання з ряду вічного: Бути чи не бути? Ви питаєте поради у друзів, змінювати щось чи не змінювати. Одні друзі кажуть вам, щоб ви рішуче підійшли до питання і кардинально змінили свій образ, зробивши трендове фарбування і укоротили довжину волосся; інші - консерватори, переконують вас відпустити здорове і довге волосся. У ситуаціях, коли ви губитеся між порадами друзів і самі не можете зрозуміти, чого ви хочете, краще рішення, яке ми можемо запропонувати - прийти на безкоштовну консультацію професіоналів «Цирюльня на Еленской», які зможуть запропонувати стрижку і (або) фарбування, які підійдуть до вашої формі обличчя і напевно сподобаються вам. Що може бути краще поради фахівця своєї справи?

Визначеність

Ви вже готові попрощатися з довжиною вашого волосся, і ніхто не здатний змусити вас передумати? Саме час вибрати стрижку! Вона повинна бути максимально зручною в укладанні і зробити на вас і ваше оточення wow-ефект, підкресливши привабливість вашого обличчя. Звичайно, Ви можете нескінченно перебирати зображення на Pinterest, але кращою підказкою стане слово фахівця, який врахує особливості вашого обличчя і структури волосся.

Страх

Так, поступово, ви вже дійшли до нашого салону і боїтеся сідати в крісло до перукаря? Вас мучать сумніви? Тоді ми пропонуємо йти до радикальної зміни кольору і довжини волосся поступово, обговорюючи всі особливості стрижки з нашим перукарем. Наші фахівці приділять вам стільки часу і уваги, скільки буде необхідно.

Захват

Ви ще не бачите остаточного варіанту стрижки, але вже відчуваєте легкість. Звичайно, відрізати стільки волосся - це дійсно полегшення! Ви все ще боїтеся дивитися на підлогу, засипану вашим волоссям, але із задоволенням оглядаєте нову себе в дзеркалі. Поки ви перебуваєте у схвильованому стані, вам складно зосередитися, але зробіть над собою зусилля і уточніть у стиліста, які види укладання є у вашому арсеналі, які засоби варто використовувати та інші нюанси.

Чисте щастя

Через кілька днів ... Вам до сих пір не віриться, що ви так довго думали над тим, щоб освіжити свій образ і зрізати зайву довжину волосся? Страх і нерішучість позаду - насолоджуйтеся своїм новим відображенням у дзеркалі і, повірте, з кожним днем ​​ви будете знаходити все більше переваг вашої нової стрижки.

До Нового Року залишилося трохи більше місяця. Мрієте, щоб Новий Рік приніс радісні зміни у ваше життя? Міняйтеся самі, а зміни не змусять себе довго чекати.

Встигніть записатися до перукарів «Цирюльня на Еленской» перед Новим Роком, вибравши відповідну дату і зручний час заздалегідь - і будьте впевнені, в Новому Році станеться диво, якого ви так довго чекаєте!

20/11/2017

Ще новини салону краси

Неймовірно потужний! 100% ефективний! Абсолютно безпечий!

Неймовірно потужний! 100% ефективний! Абсолютно безпечий!
01/11/2019

З днем народження, Олександра!

З днем народження, Олександра!
14/08/2016

Атестація КССК

Атестація КССК
11/09/2015

Шановні клієнти!

Шановні клієнти!
16/12/2013

Догляд за натуральними віями «forever long»!

Догляд за натуральними віями «forever long»!
17/12/2012

Чарівні сертифікати

Чарівні сертифікати
30/11/2016