6 популярних міфів про депіляцію

6 популярних міфів про депіляцію

6 популярних міфів про депіляцію

Давайте разом розглянемо найпопулярніші міфі про депіляцію, які ви стовідсотково чули хоч раз у житті:
1. Якщо часто видаляти волосся цукром або воском їх кількість збільшиться.
Неправда! Насправді усе передається нам від батьків і кількість волосяних фолікулів на шкірі визначається генетично. Якщо ж ви регулярно будете видаляти волосся, то зміниться їх якість. Згодом вони стануть більш тонкими і світлими.
2. Сучасна епіляція може позбавити від волосся назавжди.
На жаль, це правда лише наполовину. Завдяки сучасним дослідженням стало відомо,  що фотоепіляція видаляє волосся на кілька років, після чого частина волосся відновлюється.
3. Після бритви волосся росте більш густим і товстим.
Помилка полягає у тому, що збільшення товщини і густоти волосся це лише видиме явище. Насправді відбувається наступне: після використання бритви волосок відростає з більш щільним і колючим кінцем. Кількість і густота волосся залишається тією ж. У волоса, що виріс після видалення, кінчик м'який і звужений, тому і здається, що волосся стає менше.
4. Якщо чоловік робить депіляцію, то він нетрадиційної орієнтації.
Дурість, яка, на жаль, навіть у сучасному світі має право на існування. Чоловік, що стежить за собою прибирає зайве волосся з тіла. У чому тут власне проблема? Це навпаки повинно радувати його другу половинку.
5. Депіляція це дуже болісно і займає багато часу.
Насправді болісність процедури визначається індивідуальним больовим порогом, який у всіх різний. Але в будь-якому випадку больові відчуття з кожним разом притупляються і врешті-решт стають цілком терпимими. Що стосується часу, який витрачається на процедуру, то він залежить від кваліфікації майстра і від кількості волосся. Той факт, що кількість волосся поступово зменшується незмінно призводить до зменшення і часу процедури.
6. Видалити волосся в області обличчя так само просто як і на тілі.
Шкіра обличчя дуже ніжна, тому діяти тут потрібно з особливою обережністю. Для видалення волосся на обличчі краще використовувати цукрову пасту - вона менш травматична, і, звичайно ж, радимо звертатися тільки до професіонала.
  Так, всі ці факти будуть існувати ще довго, але наші майстри-професіонали з радістю розібрали кожен факт і міф для вас, аби у вас було менше сумнівів щодо даної процедури!
Залишайтеся здоровими і красивими, з любов'ю, ваша «Цирюльня на Еленской»!

17/09/2019

Ще новини салону краси

Ідеальні брови на мільйон

Ідеальні брови на мільйон
10/06/2019

Перша масштабна весільна виставка «стильне весілля» в Кременчуці

Перша масштабна весільна виставка «стильне весілля» в Кременчуці
07/03/2013

Кращі ліки від сезонної депресії

Кращі ліки від сезонної депресії
05/12/2017

Стрижка гарячими ножицями

Стрижка гарячими ножицями
20/08/2019

З 8 березня!

З 8 березня!
08/03/2016

Порада косметолога: процедури, які можна або ні робити влітку

Порада косметолога: процедури, які можна або ні робити влітку
12/07/2019
6 популярних міфів про депіляцію

Повідомлення про помилку

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/tsirulny/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined in xmlsitemap_node_create_link() (line 194 of /home/tsirulny/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.