6 популярних міфів про депіляцію

6 популярних міфів про депіляцію

Давайте разом розглянемо найпопулярніші міфі про депіляцію, які ви стовідсотково чули хоч раз у житті:
1. Якщо часто видаляти волосся цукром або воском їх кількість збільшиться.
Неправда! Насправді усе передається нам від батьків і кількість волосяних фолікулів на шкірі визначається генетично. Якщо ж ви регулярно будете видаляти волосся, то зміниться їх якість. Згодом вони стануть більш тонкими і світлими.
2. Сучасна епіляція може позбавити від волосся назавжди.
На жаль, це правда лише наполовину. Завдяки сучасним дослідженням стало відомо,  що фотоепіляція видаляє волосся на кілька років, після чого частина волосся відновлюється.
3. Після бритви волосся росте більш густим і товстим.
Помилка полягає у тому, що збільшення товщини і густоти волосся це лише видиме явище. Насправді відбувається наступне: після використання бритви волосок відростає з більш щільним і колючим кінцем. Кількість і густота волосся залишається тією ж. У волоса, що виріс після видалення, кінчик м'який і звужений, тому і здається, що волосся стає менше.
4. Якщо чоловік робить депіляцію, то він нетрадиційної орієнтації.
Дурість, яка, на жаль, навіть у сучасному світі має право на існування. Чоловік, що стежить за собою прибирає зайве волосся з тіла. У чому тут власне проблема? Це навпаки повинно радувати його другу половинку.
5. Депіляція це дуже болісно і займає багато часу.
Насправді болісність процедури визначається індивідуальним больовим порогом, який у всіх різний. Але в будь-якому випадку больові відчуття з кожним разом притупляються і врешті-решт стають цілком терпимими. Що стосується часу, який витрачається на процедуру, то він залежить від кваліфікації майстра і від кількості волосся. Той факт, що кількість волосся поступово зменшується незмінно призводить до зменшення і часу процедури.
6. Видалити волосся в області обличчя так само просто як і на тілі.
Шкіра обличчя дуже ніжна, тому діяти тут потрібно з особливою обережністю. Для видалення волосся на обличчі краще використовувати цукрову пасту - вона менш травматична, і, звичайно ж, радимо звертатися тільки до професіонала.
  Так, всі ці факти будуть існувати ще довго, але наші майстри-професіонали з радістю розібрали кожен факт і міф для вас, аби у вас було менше сумнівів щодо даної процедури!
Залишайтеся здоровими і красивими, з любов'ю, ваша «Цирюльня на Еленской»!

17/09/2019

Ще новини салону краси

Щасливі вихідні з OLAPLEX

Щасливі вихідні з OLAPLEX
30/04/2019

Є віконце !!!

Є віконце !!!
28/12/2015

Анастасія Крюк, новий майстер нігтьової естетики

Анастасія Крюк, новий майстер нігтьової естетики
23/04/2016

Увага, акція !!! Знижки від Цирюльні!

Увага, акція !!! Знижки від Цирюльні!
19/09/2013

Атестація КССК

Атестація КССК
11/09/2015

5 стадій готовності до зміни зачіски

5 стадій готовності до зміни зачіски
20/11/2017