Чим відрізняється нарощування вій за 175 грн і 330 грн

Чим відрізняється нарощування вій за 175 грн і 330 грн

Чим відрізняється нарощування вій за 175 грн і 330 грн

Консультує майстер з нарощування вій салону краси «Цирюльня на Еленской» - Копичко Лілія:
Від ціни напряму залежить якість. Існує ряд факторів, що впливають на ціноутворення процедури. Далі в статті я пройдуся по кожному з них і опишу, що Ви отримаєте в результаті, заплативши ту чи іншу суму.

Отже, нарощування за 175 грн:

  • Кваліфікація майстра. Як правило, одноразове навчання у місцевого приватного майстра, який, в свою чергу, не має права викладання і вчить не нарощувати вії, а клеїти їх. Це може потягнути за собою ряд технологічних помилок, таких як склеювання вій, що ростуть поруч, відшаровування основи штучної вії, в результаті чого вона може колоти повіку, кріплення вії безпосередньо до повік - позбавляє натуральну вію автономності, а клей потрапивши на повіку, дратує його. Майстер без належного рівня кваліфікації не зуміє правильно розрахувати навантаження на Ваші вії, і це неминуче призведе до їхнього випадіння.
  • Матеріали і витрати. Дешеві матеріали: клей, який пече і подразнює слизову оболонку ока всю процедуру; підклеювання у вигляді липкої стрічки або пластиру, які в процесі зняття виривають нижні вії; малий асортимент.
  • Час роботи. Неможливо виконати якісне нарощування вій з дотриманням технології за 45 хвилин або за годину.
  • Робоче місце майстра. Цілком ймовірна антисанітарія в приміщенні, де проводять процедуру, так майстри економлять час і гроші на регулярне і якісне прибирання робочого місця.

Нарощування за 330 грн:

  • Кваліфікація майстра. Регулярне навчання та підвищення кваліфікації в найкращих школах нарощування вій України. Середня вартість коливається в рамках від 1000 до 2500 грн.
  • Матеріали і витрати. Матеріали преміум класу: гіпоалергенний клей, м'які підклеювання на основі гідрогелю, велика різноманітність і вибір вій (довжина, щільність, еластичність, для того, щоб підібрати індивідуальний малюнок), декору.
  • Час роботи. Якісне класичне нарощування вій займає в середньому від 1,5 до 2,5 годин часу, створення об'ємних робіт ще триваліше.
  • Робоче місце майстра. Завжди обладнаний всім необхідним, окремий, закритий кабінет в салоні краси. Регулярне, якісне прибирання, обробка інструментів.

 

14/11/2015

Ще новини салону краси

Атестація КССК

Атестація КССК
11/09/2015

Відновлення і вирівнювання волосся

Відновлення і вирівнювання волосся
30/01/2016

Креативні стрижки

Креативні стрижки
13/01/2014

Кавказька полонянка

Кавказька полонянка
26/03/2015

Шановні клієнти!

Шановні клієнти!
26/12/2018

Карантин

Карантин
19/03/2020
Чим відрізняється нарощування вій за 175 грн і 330 грн

Повідомлення про помилку

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/tsirulny/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined in xmlsitemap_node_create_link() (line 194 of /home/tsirulny/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.