Чим відрізняється нарощування вій за 175 грн і 330 грн

Чим відрізняється нарощування вій за 175 грн і 330 грн

Консультує майстер з нарощування вій салону краси «Цирюльня на Еленской» - Копичко Лілія:
Від ціни напряму залежить якість. Існує ряд факторів, що впливають на ціноутворення процедури. Далі в статті я пройдуся по кожному з них і опишу, що Ви отримаєте в результаті, заплативши ту чи іншу суму.

Отже, нарощування за 175 грн:

  • Кваліфікація майстра. Як правило, одноразове навчання у місцевого приватного майстра, який, в свою чергу, не має права викладання і вчить не нарощувати вії, а клеїти їх. Це може потягнути за собою ряд технологічних помилок, таких як склеювання вій, що ростуть поруч, відшаровування основи штучної вії, в результаті чого вона може колоти повіку, кріплення вії безпосередньо до повік - позбавляє натуральну вію автономності, а клей потрапивши на повіку, дратує його. Майстер без належного рівня кваліфікації не зуміє правильно розрахувати навантаження на Ваші вії, і це неминуче призведе до їхнього випадіння.
  • Матеріали і витрати. Дешеві матеріали: клей, який пече і подразнює слизову оболонку ока всю процедуру; підклеювання у вигляді липкої стрічки або пластиру, які в процесі зняття виривають нижні вії; малий асортимент.
  • Час роботи. Неможливо виконати якісне нарощування вій з дотриманням технології за 45 хвилин або за годину.
  • Робоче місце майстра. Цілком ймовірна антисанітарія в приміщенні, де проводять процедуру, так майстри економлять час і гроші на регулярне і якісне прибирання робочого місця.

Нарощування за 330 грн:

  • Кваліфікація майстра. Регулярне навчання та підвищення кваліфікації в найкращих школах нарощування вій України. Середня вартість коливається в рамках від 1000 до 2500 грн.
  • Матеріали і витрати. Матеріали преміум класу: гіпоалергенний клей, м'які підклеювання на основі гідрогелю, велика різноманітність і вибір вій (довжина, щільність, еластичність, для того, щоб підібрати індивідуальний малюнок), декору.
  • Час роботи. Якісне класичне нарощування вій займає в середньому від 1,5 до 2,5 годин часу, створення об'ємних робіт ще триваліше.
  • Робоче місце майстра. Завжди обладнаний всім необхідним, окремий, закритий кабінет в салоні краси. Регулярне, якісне прибирання, обробка інструментів.

 

14/11/2015

Ще новини салону краси

Макіяж для знака зодіаку

Макіяж для знака зодіаку
21/04/2017

Фарбування брів в салоні краси «Цирюльня на Еленской»

Фарбування брів в салоні краси «Цирюльня на Еленской»
03/01/2020

Olaplex - салонний догляд нового формату

Olaplex - салонний догляд нового формату
10/11/2016

Тільки по парних числах

Тільки по парних числах
13/05/2016

Обгортання водоростями

Обгортання водоростями
19/11/2014

Манікюр 2017 обирай і будь в тренді!

Манікюр 2017 обирай і будь в тренді!
24/03/2017