Догляд за фарбованим волоссям

Догляд за фарбованим волоссям

Процедура фарбування волосся міцно увійшла в наше життя. Швидше за все, хоча б разок тонування робили майже всі. Або, може бути, робили легке омбре?
Але як часто буває не все модне настільки корисно, як красиво. Так після процедури фарбування, волосся змінюється в структурі, фарба впливає на загальний його стан. Догляд за фарбованим волоссям повинен бути регулярним і ретельним.

Поради по догляду за фарбованим волоссям.

Починати догляд за фарбованим волоссям рекомендується заздалегідь. Тобто, ще до проведення процедури.
Приблизно за тиждень до процедури, добре зробити масляне обгортання вдома або процедуру лікування волосся з маслами в салоні. Так само рекомендуємо зробити стрижку кінчиків (можна в один день з фарбуванням) - на наповненному і живому волоссі колір буде триматися довше і ляже рівніше. І звичайно ж фарбування варто робити лише професійними марками барвників і звертатись до досвідчених перукарів-колористів.

Тепер, можна спланувати подальший догляд за фарбованим волоссям. 
Допоможуть повернути силу і здоровий вигляд волоссю кілька наступних правил:

 1. Важливо постаратися не мити голову хоча б першу добу. Це допоможе пігменту закріпиться в структурі волосся і зберегти колір більш яскравим.
 2. Необхідно правильно підібрати засоби для подальшого догляду (шампунь, кондиціонер, маска), спеціально розроблені для підтримки кольору і здоров'я фарбованого волосся. Краще, якщо Вам їх підбере фахівець, у якого Ви фарбували волосся.
 3. З салонних процедур варто звернути увагу на відновлення дисульфідних зв'язків - лікування OLAPLEX або BondUltim8 (особливо актуально для освітленого та мелірованого волосся) і ламінування. Перша процедура дозволить поліпшити якість волосся. Друга - дасть гарний косметичний ефект.
 4. Щоб фарбоване волосся повільніше тьмяніло необхідно скоротити використання фену, плойки, праски та інших термоприладів. Всі вони зневоднюють волосся і роблять його ламким. Якщо все-таки немає варіантів виключити їх з користування, ЗАВЖДИ використовуйте термозахист.
 5. Використовувати гребінець з дерева або з металевими зубчиками. Так як після фарбування волосся трохи сухе, то пластмасові гребінці можуть викликати електризацію. Починати розчісувати волосся необхідно з кінчиків, і поступово піднімаючись до коріння.
 6. Мити голову потрібно в міру забруднення. Але частота не повинна перевищувати 3-х разів на тиждень. Якщо голова вимагає щоденного миття, то треба знайти причину цього і постаратися виправити ситуацію. Можна використовувати маски, кондиціонери та інші методи лікування.

На вітрині нашого салону Ви завжди зможете придбати необхідні продукти по догляду та підтримки гарного кольору вашого волосся та отримати консультацію спеціалістів.

У підсумку можна узагальнити всі поради по догляду за волоссям в кілька основних пунктів:

 • Після фарбування обов'язково використовувати кондиціонер або бальзам;
 • Мити голову теплою водою;
 • Наносити маски для відновлення, але не частіше 1 разу на тиждень;
 • Зменшити використання приладів для сушки і укладання волосся;
 • На сонці і в солярії завжди захищати волосся від впливу ультрафіолету.

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій, то можна не тільки відновити волосся після фарбування, але і зберегти яскравий колір на довгий час.

 
14/07/2020

Ще новини салону краси

Експрес-молодість!

Експрес-молодість!
05/03/2015

З Новим 2020 Роком!

З Новим 2020 Роком!
30/12/2019

Ти - і є весна!

Ти - і є весна!
01/03/2017

Вітаємо Тетяну Риндич з днем народження!

Вітаємо Тетяну Риндич з днем народження!
10/11/2015

Парафінотерапія для рук

Парафінотерапія для рук
29/11/2016

Платне бронювання вашого перебування в салоні краси у передноворічний час (15 грудня – 31 грудня)

Платне бронювання вашого перебування в салоні краси у передноворічний час (15 грудня – 31 грудня)
14/11/2018