Камуфлювання волосся для чоловіків

Камуфлювання волосся для чоловіків

Посивіння волосся неминучий процес, з яким стикаються рано чи пізно усі. Однак, в сучасному світі стало з'являтися все більше чоловіків, які хочуть хоча б трохи приховати цей факт, виглядати більш молодо і при цьому, що б не було сильно помітно, що використовувалися будь-які косметичні хитрощі.
У відповідь на таку потребу в нашому салоні є процедура для чоловіків - камуфлювання сивини.
Камуфлювання сивини - це спеціальна салонна послуга, розроблена для чоловіків, яка дозволяє зробити приглушення кольору сивого волосся за допомогою спеціального барвника, за 5-10 хвилин.
Для цієї процедури використовуються гелеобразні фарби, розроблені спеціально для чоловіків - L'Oreal Cover 5. Вони розроблялися з урахуванням основних потреб чоловічої аудиторії:

  • Що б була можливість позбутися від яскравого контрасту між сивим і темним волоссям;
  • що б було «природно» і не видно, що волосся фарбоване;
  • що б процедура була не довгою;
  • що б не було помітно, при відростанні (не було видно відросле коріння)
  • що б не давали теплих відтінків на волоссі.

Щадна формула фарби для камуфляжу сивини разом з малим часом витримки дозволяють проштовхнувши пігменти тільки в передні шари кортексу, і не освітлює натуральний пігмент не сивого волосся. А значить, після фарбування колір буде змиватися рівномірно і при відростанні волосся не буде спостерігатися чітка межа фарбованого волосся, що як раз і важливо чоловікам. Варто відзначити, що при такій формулі пігменти барвника не будуть глибоко проникати в сиву волосину, відповідно, не будуть їх повністю зафарбовувати. Сивина матиме натуральний, але більш світлий відтінок. В результаті вона все одно буде просвічуватися, хоча і не так яскраво і менш помітно.
Фарби для камуфлювання сивини мають виключно природні відтінки волосся: натуральні і попелястий, з яких вже безпосередньо наші майстри перукарі вибирають найбільш підходящі для кожного клієнта. Дані продукти не надають волоссю, після процедури, яскравого не природно блиску і волосся після камуфлювання виглядає природно.
Процедура камуфлювання волосся природно зафарбовує сиве і біле волосся, даруючи чудовий вигляд без радикальних візуальних змін.

 
08/01/2021

Ще новини салону краси

Чарівний релакс

Чарівний релакс
26/04/2017

Анастасія Крюк, новий майстер нігтьової естетики

Анастасія Крюк, новий майстер нігтьової естетики
23/04/2016

Ідеальні брови на мільйон

Ідеальні брови на мільйон
10/06/2019

Готуємося до 1 вересня з салоном краси «Цирюльня на Еленской»!

Готуємося до 1 вересня з салоном краси «Цирюльня на Еленской»!
27/08/2012

Ми - це те, що ми їмо

Ми - це те, що ми їмо
09/12/2015

Тому що в «Цирюльне на Еленской» працюють професіонали

Тому що в «Цирюльне на Еленской» працюють професіонали
20/12/2016