Лазерна Епіляція. Чому не працює?

Лазерна Епіляція. Чому не працює?

Зробили вже 5-6 процедур лазерної епіляції, а результату не видно? Думаєте, що ефективність лазера перебільшена і мрія про гладеньке тіло залишиться лише мрією?
Ми переконані, що вам просто не пощастило потрапити в руки хороших спеціалістів. Якщо у Вас немає проблем зі здоров’ям та гормональним фоном, то лазерна епіляція неодмінно принесе вам бажаний результат!
Обираючи салон звертайте увагу на сукупність факторів, які гарантують вам ефективність процедури:
1. Обладнання. Апарат повинен бути сучасний, потужний, сертифікований. 
Якщо ресурс лазеру вже відпрацьований, ви звичайно не помітите ніякого результату. В процесі процедури все буде виглядати так само, ви будете чути характерний звук імпульсу, бачити спалах, але це все не важливо, якщо діод вже своє відпрацював – ефект епіляції буде 0. І нажаль такі лазери зараз заполонили ринок, вони доступні за ціною і їх може дозволити собі будь-яка пересічна людина, щоб відкрити свій кабінет лазерної епіляції багато не потрібно. Додатковим приємним плюсом сучасного обладнання є – система охолодження маніпули для епіляції, охолоджуючи шкіру, процедура буде проходити без болю. 
2. Ціна процедури. 
Якщо ви бачите пропозиції «Епіляція всього тіла за 999 грн» це привід замислитись, якраз таки про вартість і походження самого апарата для лазерної епіляції. Тому, що новий апарат, з свіжими та максимально ефективними діодами не може коштувати дешево і це на пряму впливає на ціноутворення вартості процедури.
3. Кваліфікація майстра.
Спеціаліст, який провів 1000 процедур, звичайно ж знає всі тонкощі процедури. Як зробити її максимально швидко, не втрачаючи при цьому якості. Максимально безпечно, зводячи ризики опіків до мінімуму. Та максимально комфортно для клієнта. Все для того, що б ви залишились задоволені результатом, без будь-яких ризиків. 
4. Репутація салону.
Останній, але не менш важливий фактор. Місце, яке ви обрали для проведення процедури лазерної епіляції повинно мати репутацію. Тобто, уважно придивіться, щоб це не виявився кабінет «одного дня», який може просто зачинитись без попередження (особливо така ситуація буде неприємною, якщо ви зробили оплату курсу наперед). Добре, якщо це салон або майстер, що давно працює в місті та має гарні відгуки. А у разі виникнення будь-яких спірних ситуацій, такі салони та майстри цінують свою репутацію та більше зацікавленні у вирішенні проблеми полюбовно для всіх сторін. 
Тож не женіться за низькою ціною на лазерну епіляцію – втратите і гроші, і час. Любіть себе та довіряйте кращим. З турботою про вас та вашу красу - «Цирюльня на Еленской».

01/09/2021

Ще новини салону краси

З днем народження Світлано!

З днем народження Світлано!
19/01/2017

Красиве доглянуте волосся - запорука успіху будь-якої жінки!

Красиве доглянуте волосся - запорука успіху будь-якої жінки!
27/05/2021

Шоколадне спа в цирульні

Шоколадне спа в цирульні
02/10/2012

Кавказька полонянка

Кавказька полонянка
26/03/2015

Догляд за фарбованим волоссям

Догляд за фарбованим волоссям
14/07/2020

Бонусна система Red London / Black London

Бонусна система Red London / Black London
30/07/2015