Стандарти краси з минулого
Якщо Ви вважаєте, що занадто багато часу і сил витрачаєте на те, щоб бути красивою, ви помиляєтеся. Як ви думаєте, на що доводилося йти нашим предкам, щоб відповідати еталону краси?
Епоха Ренесансу
Красивим в епоху Ренесансу вважався високий, округлий лоб, з лінією росту волосся якомога далі. Так, це схоже на рахіт, але наші предки думали по-іншому. Дівчата вважали за необхідне голити волосся над чолом, щоб сформувати «правильні» риси обличчя.А згодом в моду увійшло повна відсутність вій! Вії вискубували і пильно слідкували, щоб на віях не було жодної волосини.




Друга світова війна
Оголені жіночі ноги вважалися вершиною непристойності, а колготки були абсолютно недоступні для середньостатистичної жінки. Дівчатам доводилося в якості «ранкового макіяжу» фарбувати ноги спеціальною фарбою, яка імітувала колготки. Заможні панянки могли дозволити собі змивати увечері фарбу, щоб дати шкірі дихати. Що стосується дівчат менш заможних, вони носили її, поки не зітреться. У більшості фарба викликала алергію і роздратування. Але вибір був не великий.



Китайські традиції
Бинтування ніг в Китаї. 5-річним дівчаткам туго перемотували стопи, щоб нога не збільшувалася в розмірі. Це призводило до деформації кісток і суглобів, багато втрачали можливість ходити. Але краса і - як наслідок - можливість вдало вийти заміж були важливіше практично для всіх.
Китай часів династії Цин
Довгі нігті на руках вважалися «маст-хев» тієї епохи. Були символом багатства і благополуччя.

Середньовіччя
Це - епоха чоловічих панчіх і колготок!

Японія
Заміжню дівчину від незаміжньої відрізняв колір ... зубів! Відразу після заміжжя дівчина була зобов'язана фарбувати зуби в чорний колір!

Європа, XVIII століття
Родимки - «мушки». «Мушка» над верхньою губою означала, що дівчина вільна і відкрита для матримоніальних пропозицій, на правій щоці - що заміжня, на лівій щоці «мушки» носили вдови.
Англія XVII століття
Аристократична блідість і судинний малюнок на шкірі - в тренді. Щоб підкреслити своє високе походження, дівчата синім олівцем малювали вени на шиї, грудях і плечах.
Давній Китай
А ось вам і перший татуаж брів! Власні брови вищипувалися, а замість них малювалися інші - темні і неприродні.

Стародавня Греція
Монобров - ознака аристократичного походження! Нещасні, яким не довелося мати таку від природи, намагалися намалювати її вугіллям або навіть наклеїти на лоб ворсинки від пташиного пір'я.
Так-то, дорогі дівчата!
А ми ось в «Цирюльне на Еленской» стоїмо на сторожі правильної форми брів, здорової шкіри і красивого волосся!
Будемо берегти вашу красу завжди і без будь-яких жертв!
12/04/2017