Стандарти краси з минулого

Стандарти краси з минулого

Стандарти краси з минулого

Якщо Ви вважаєте, що занадто багато часу і сил витрачаєте на те, щоб бути красивою, ви помиляєтеся. Як ви думаєте, на що доводилося йти нашим предкам, щоб відповідати еталону краси?

Епоха Ренесансу

Красивим в епоху Ренесансу вважався високий, округлий лоб, з лінією росту волосся якомога далі. Так, це схоже на рахіт, але наші предки думали по-іншому. Дівчата вважали за необхідне голити волосся над чолом, щоб сформувати «правильні» риси обличчя.
А згодом в моду увійшло повна відсутність вій! Вії вискубували і пильно слідкували, щоб на віях не було жодної волосини.

Друга світова війна

Оголені жіночі ноги вважалися вершиною непристойності, а колготки були абсолютно недоступні для середньостатистичної жінки. Дівчатам доводилося в якості «ранкового макіяжу» фарбувати ноги спеціальною фарбою, яка імітувала колготки. Заможні панянки могли дозволити собі змивати увечері фарбу, щоб дати шкірі дихати. Що стосується дівчат менш заможних, вони носили її, поки не зітреться. У більшості фарба викликала алергію і роздратування. Але вибір був не великий.

Друга світова війна Друга світова війна Друга світова війна Друга світова війна

Китайські традиції

Бинтування ніг в Китаї. 5-річним дівчаткам туго перемотували стопи, щоб нога не збільшувалася в розмірі. Це призводило до деформації кісток і суглобів, багато втрачали можливість ходити. Але краса і - як наслідок - можливість вдало вийти заміж були важливіше практично для всіх.

Китайські традиції

Китай часів династії Цин

Довгі нігті на руках вважалися «маст-хев» тієї епохи. Були символом багатства і благополуччя.

Китай часів династії Цин Китай часів династії Цин

Середньовіччя

Це - епоха чоловічих панчіх і колготок!

Середньовіччя Середньовіччя

Японія

Заміжню дівчину від незаміжньої відрізняв колір ... зубів! Відразу після заміжжя дівчина була зобов'язана фарбувати зуби в чорний колір!

Японія Японія

Європа, XVIII століття

Родимки - «мушки». «Мушка» над верхньою губою означала, що дівчина вільна і відкрита для матримоніальних пропозицій, на правій щоці - що заміжня, на лівій щоці «мушки» носили вдови.

Європа, XVIII століття

Англія XVII століття

Аристократична блідість і судинний малюнок на шкірі - в тренді. Щоб підкреслити своє високе походження, дівчата синім олівцем малювали вени на шиї, грудях і плечах.

Англія XVII століття

Давній Китай

А ось вам і перший татуаж брів! Власні брови вищипувалися, а замість них малювалися інші - темні і неприродні.

Давній Китай Давній Китай

Стародавня Греція

Монобров - ознака аристократичного походження! Нещасні, яким не довелося мати таку від природи, намагалися намалювати її вугіллям або навіть наклеїти на лоб ворсинки від пташиного пір'я.

Стародавня Греція

Так-то, дорогі дівчата!
А ми ось в «Цирюльне на Еленской» стоїмо на сторожі правильної форми брів, здорової шкіри і красивого волосся! Будемо берегти вашу красу завжди і без будь-яких жертв!

12/04/2017

Ще новини салону краси

Омолоджуюча програма forever young!

Омолоджуюча програма forever young!
06/04/2013

Даруємо знижку за відгук у Google

Даруємо знижку за відгук у Google
17/12/2020

Щасливі години!

Щасливі години!
04/02/2015

З днем народження, Анна Євгеніївна!

З днем народження, Анна Євгеніївна!
06/09/2016

Який макіяж повинен знаходитися під окулярами?

Який макіяж повинен знаходитися під окулярами?
04/05/2017

Фотосесія в «Цирюльні»

Фотосесія в «Цирюльні»
15/01/2016
Стандарти краси з минулого

Повідомлення про помилку

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/tsirulny/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined in xmlsitemap_node_create_link() (line 194 of /home/tsirulny/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

Помилка

На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.