Ти - і є весна!

Ти - і є весна!

Хочеш змінити свій імідж, але ніяк не можеш визначитися з кольором волосся? А весна вже на всю заявляє про свій прихід! Салон краси «Цирюльня на Еленской» хоче розповісти тобі про самі сучасні види фарбування.
Для тих красунь, які не хочуть кардинально змінювати колір волосся, в 2017 році hair-дизайнери пропонують активно використовувати такі техніки фарбування, як:

  • Балаяж,
  • «Бебілайтс» - «сонячні зайчики»,
  • Шатуш.

Ці техніки допоможуть злегка змінити образ, надавши йому свіжість.
Основна особливість перерахованих вище технік полягає в частковому освітленні окремих прядок, розташованих ближче до кінчиків волосся, що створює ілюзію злегка вигорілого на сонці волосся.
Для дівчат, які віддають переваги більш кардинальним рішенням, стилісти пропонують звернути увагу на природні відтінки блонда:

  • золотистий,
  • пісочний,
  • медовий,
  • бежевий.

А чи зафарбовувати сивину? Так-так, сивина зараз в моді! Сріблясто-сірі пасма будуть ефектно виглядати в зачісках, як зовсім юних дівчат, так і елегантних дам. Молоденькі модниці за допомогою «сивого» мелірування можуть створювати цікаві - епатажно-екстравагантні - образи, а для серйозних дам це відмінна можливість підкреслити благородність і витонченість своєї зачіски.
Коли питання стосується більш темних відтінків, любителям «тепліше» варто віддати перевагу кавово-карамельним тонам, а панночкам «холодніше» - звернутися до відтінків холодного каштана.
Яскравою і ефектною цієї весни допоможуть стати вогняно-руді, яскраво-золотисті і червонувато-золотисті відтінки.
Всі відтінки вина і червоних ягід також будуть дуже доречними для модниць навесні. Волосся можна фарбувати повністю, а можна відтінити:

  • темні локони - вишневими прядками,
  • світлі - полуничними,
  • мідно-каштанові - кольором брусничного джему або бургунди.

Фарбування будь-якої складності в Кременчуці допоможуть зробити професіонали салону краси "Цирюльня на Еленской".

01/03/2017

Ще новини салону краси

Зміни в системі лояльності салону

Зміни в системі лояльності салону
27/11/2020

Шановні клієнти!

Хочемо привітати вас із Великоднем! Нехай це величне свято наповняє серця світлими почуттями надії та любові, дарує щастя та добро. Бажаємо радості, здоров'я, добробуту і благополуччя!
26/04/2019

Лікування волосся!!!

Лікування волосся!!!
04/02/2016

Холодне мінеральне обгортання

Холодне мінеральне обгортання
12/08/2019

Омолоджуюча програма forever young!

Омолоджуюча програма forever young!
06/04/2013

Даруємо знижку за відгук у Google

Даруємо знижку за відгук у Google
17/12/2020