Весна іде, весні дорогу!

Весна іде, весні дорогу!

 

Весна - час, коли прекрасна половина людства повинна сяяти і купатися в компліментах. А для цього потрібно всього лише трохи підготуватися. І сьогодні ми розповімо, як правильно підготувати до весни свою шкіру

Етап 1. Ретельне очищення.

Для того, щоб видалити зі шкіри мертві клітини і відкрити доступ кисню, необхідно подбати про правильне і ретельне очищення.

У щоденному використанні варто віддати перевагу гелям і пінкам для вмивання, а не жирному молочку, яке буде ідеальне для зими. В якості професійного очищення ми рекомендуємо відвідати процедуру пілінгу в «Цирюльня на Еленской», а для власниць дуже чутливої ​​шкіри рекомендуємо процедуру «Ультразвуковий очищаючий масаж», яка є менш травматичною, ніж пілінг, але досить ефективною.

Етап 2. Тонізація шкіри

Надати шкірі свіжий вигляд і тримати її в тонусі допоможе масаж обличчя. Масаж обличчя в «Цирюльня на Еленской», - це не тільки відмінний спосіб розслабитися, але прекрасна можливість прибрати мімічні зморшки і сформувати овал лиця.

Неймовірно ефективною процедурою для тонізації і омолодження шкіри є «Мікрострумова терапія», завдяки впливу на шкіру імпульсів посилюється кровообіг, внаслідок чого клітини відновлюються значно швидше.

Етап 3. Зволоження

Останнім кроком на шляху до досконалості вашої шкіри є зволоження та живлення шкіри.

Парафінотерапія «Молоко і мед» в нашому слоні повертає рівномірний і здоровий колір обличчя, виводить непотрібні речовини зі шкіри, при цьому насичуючи шкіру корисними елементами і зберігаючи в ній вологу.

Етап 4. Щоб сяяла не тільки шкіра, але і очі

Процедура «Сяючі очі» допомагає позбутися від темних кіл і мішків під очима, вона прибере всі сліди недосипання і втоми, а також поверне блиск вашим очам.

«Цирюльня на Еленской», чекає вас в гості для того, щоб зустріти весну красиво!

Якщо у Вас виникли будь-які питання або ви хочете записатися на процедуру, телефонуйте за номером: 096-529-65-01

22/02/2018

Ще новини салону краси

Вертикальний солярій

Вертикальний солярій
19/06/2017

Ваші брови будуть проти

Ваші брови будуть проти
23/03/2017

Атестація КССК

Атестація КССК
11/09/2015

Пілінг RosedeMer

Пілінг RosedeMer
05/01/2017

Чарівні сертифікати

Чарівні сертифікати
30/11/2016

Ароматні напої від «Цирюльня на Еленской»

Ароматні напої від «Цирюльня на Еленской»
24/12/2014