Відновлення волосся за допомогою апарату Molecule Professional

Відновлення волосся за допомогою апарату Molecule Professional
На сьогоднішній день сучасний світ перукарських послуг пропонує жінкам різні процедури і технології, спрямовані на відновлення волосся.
І хочемо познайомити Вас з однією з них - процедура відновлення і лікування волосся за допомогою холодної праски Molecule Professional. Ви дізнаєтеся в яких випадках варто чекати відмінного результату, методику проведення процедури і інші не менш важливі нюанси.

Як працює апарат Molecule Professional і як проходить лікування волосся?

Для відновлення волосся використовуються професійна косметика, яку підбирають під Ваш тип волосся. А ось вплив праски необхідний для того, щоб поживні речовини даних засобів максимально швидко і глибоко надійшли в структуру волосся. Про що можна говорити в результаті? В першу чергу про поліпшення структури волосся, а також їх зволоження, блиск, еластичність і пружність.
Важливо відзначити, що при традиційному нанесенні на волосся відновлюючих косметичних засобів, всього лише близько 20-25% їх досягають мети, при цьому 75-80% просто на просто змивається водою. До того ж і часу традиційна процедура займає довше. Адже необхідно чекати не менше 30-40 хвилин, поки засіб вбереться. При цьому інфрачервона праска сприяє роздрібненню структури відновлювальної косметики до пароподібного стану, завдяки чому вона досить легко потрапляє в структуру волосся.
Ви можете бути впевнені в тому, що результат вразить Вас. Адже косметичний засіб практично в повному обсязі проникає в волосся і виконує своє головне завдання - живлення, зволоження і відновлення волосся. Варто також відзначити, що волосся не обтяжується і не набуває жирного блиску. Воно має максимально природний вигляд.

Особливості інфрачервоної праски.

В першу чергу це те, що є 2 пластини (інфрачервона і ультразвукова). Так, ультразвукові хвилі необхідні для роз'єднання молекул води і протеїнів, що входять до складу косметики для волосся. Завдяки цьому засіб надходить глибоко в структуру волосся. Інфрачервона складова апарату в свою чергу відповідає за спайку амінокислот і запечатування кутикули. В результаті не тільки відновлюється структура волосся, але і підвищується їх міцність і еластичність. Волосся стає більш здоровими, блискучими і об'ємними.

Відновлення волосся після фарбування і закріплення кольору. Чи це можливо?

На жаль, під час фарбувань наше волосся невблаганно страждає. Так, під час фарбування лусочки волосся розкриваються, при цьому структура волосся змінюється і, як Ви самі розумієте, далеко не в кращу сторону. В результаті підвищується пористість волосся. А це призводить до того, що насичений колір дуже швидко стає тьмяним і непривабливим, а кінці починають сіктися. Але безперечно процес можна зробити менш шкідливим. Для цього досить використовувати протеіно-, кератіносодержащіе кошти і Molecule Professional. Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що ультразвукові хвилі апарату дозволяють поживним речовинам глибоко проникнути в структуру волосся, а хвилі інфрачервоного діапазону сприяють закриттю волосяних лусочок. В результаті волосся максимально збагачуються поживними речовинами, а колір зберігається на довгий час.

У яких випадках ще використовується дана технологія?

  • для відновлення і лікування волосся;
  • усунення посічених кінчиків;
  • ламінування волосся.
Праска не залишила байдужими і підкорила прекрасну половину Італії, Японії та Іспанії. А тепер відновлення волосся з допомогою апарату Molecule Professional є і в Кременчуці.
Здорове і гарне волосся завжди буде в моді. Пам'ятайте про це!
З турботою про Вас, ваша «Цирюльня на Еленской»
03/03/2021

Ще новини салону краси

Вертикальний солярій

Вертикальний солярій
19/06/2017

Ваші брови будуть проти

Ваші брови будуть проти
23/03/2017

Атестація КССК

Атестація КССК
11/09/2015

Пілінг RosedeMer

Пілінг RosedeMer
05/01/2017

Чарівні сертифікати

Чарівні сертифікати
30/11/2016

Ароматні напої від «Цирюльня на Еленской»

Ароматні напої від «Цирюльня на Еленской»
24/12/2014