Вони теж роблять це: жіночі процедури, які перейшли в чоловічий світ

Вони теж роблять це: жіночі процедури, які перейшли в чоловічий світ

Доглянутість і охайність дуже часто говорять про цілеспрямованість, вольові складові та успішність чоловіка. Погодьтеся, неохайний вигляд абсолютно не характеризує чоловіка з хорошого боку. Якщо чоловік не доглядає за собою, як він може справлятися з обов'язками керівника, ділової людини?

Сьогодні ми хочемо запевнити вас в тому, що немає нічого поганого в розумній увазі до своєї зовнішності з боку чоловіка.

Чоловіки стежать за своєю статурою і ... худнуть! Так, дійсно багато чоловіків ходять в спортзал і дотримуються певних правил харчування. Навіщо? Їм же не треба «влізти в сукню мрії». Та просто тому що в здоровому тілі - здоровий дух. І ми раді, що цей принцип дуже актуальний в сучасному світі.

Чоловіки роблять манікюр. Чоловічий манікюр - давно не новина. Але до сих пір багато із сильних світу цього, вважають цю процедуру не надто чоловічим заняттям. Дозволимо собі не погодиться з таким твердженням. Доглянуті руки - це одна зі складових успішного чоловіка. Чоловікам, які займають посаду керівника, або ж займаються бізнесом, часто доводиться тиснути руки при зустрічі з діловими партнерами. Запевняємо, що рукостискання з людиною, у якого руки і нігті в повному порядку принесе успіх. І навіть якщо чоловік зовсім не бізнесмен, погодьтеся, будь-який дамі приємно триматися за доглянуту руку

Епіляція Так! А що ж, не в кам'яному столітті живемо! Чоловіча епіляція - це невід'ємна складова частина гігієни. А з урахуванням появи в нашому житті лазерної епіляції, вона ще й перестала бути лякаючою і дискомфортною для чоловіків.

Процедури по догляду за шкірою обличчя. Ану ж бо, дівчатка, визнайте, кого приємніше цілувати: чоловіка з чистим обличчям або чоловіка з проблемною шкірою? Відповідь очевидна. Якщо чоловік знаходить час для того, щоб зробити масаж обличчя або маску по догляду за шкірою - то це комплімент в його сторону, а не привід для закидів.

Дорогі чоловіки, в «Цирульне на Еленской» завжди готові приділити вам увагу і зробити все, щоб ваша зовнішність і внутрішній стан приносили успіх.

Чекаємо вас за адресою: Кременчук вул. Івана Мазепи, 25.

30/03/2017

Ще новини салону краси

Online запис в салон краси «Цирюльня на Еленской»

Online запис в салон краси «цирюльня на еленской»
11/03/2013

З 8 березня!

З 8 березня!
08/03/2016

Вітаємо Тетяну Риндич з днем народження!

Вітаємо Тетяну Риндич з днем народження!
10/11/2015

Парафінотерапія для ніг і рук

Парафінотерапія для ніг і рук
24/01/2014

Ідеальні брови на мільйон

Ідеальні брови на мільйон
10/06/2019

Нова послуга для власниць довгого волосся

Нова послуга для власниць довгого волосся
15/02/2017