Як доглядати за нарощеними віями

Як доглядати за нарощеними віями

Нарощені вії неймовірно полегшують щоденний ритуал макіяжу, скорочуючи його на кілька етапів. Погляд стає відразу настільки виразним, що можна цілком обійтися і без тіней. До того ж такі вії не потрібно фарбувати тушшю, а це ще мінус п'ять хвилин. З одного боку, нарощування серйозно полегшує життя, з іншого - вимагає деяких змін в догляді за очима. Ми розповімо, як правильно доглядати за нарощеними віями, щоб вони залишалися густими і красивими.
Процедура нарощування абсолютно безболісна, і для того, щоб вії як можна довше залишалися бездоганними, потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій.

  1. Догляд за нарощеними віями починається одразу після б'юті-процедури. У перші дві години після процедури нові вії не повинні мати контакту з водою, так що доведеться стримувати сльози радості і випадкового потрапляння під дощ, оскільки волога, яка потрапляє на штучні вії, затримується на клейкій основі і роз'їдає її. Протягом наступної доби умивання можливе, але дуже делікатне.
  2. Доглядати за нарощеними віями в домашніх умовах абсолютно не складно, і скоро це стане звичкою. Штучні вії сохнуть довше натуральних, після купання заборонено терти їх рушником. Майстри рекомендують акуратно прикласти до очей серветки, щоб вони ввібрали зайву вологу.
  3. У догляді за шкірою навколо очей теж доведеться провести ревізію і усунути, на час, з косметички - масла, жирні креми, тоніки, які містять спирт. Всі ці засоби також сприяють втраті клейких властивостей, внаслідок чого вії стануть рідшими і почнуть випадати швидше необхідного терміну їх життя. Засоби догляду не слід наносити близько до війкового краю.При демакіяжі забороняється терти шкіру повік, очищення повинно відбуватися плавно і без різких рухів, які сприяють залому вій. Найбезпечніше очищення шкіри при нарощуванні - за допомогою міцелярної води. Прикладіть змочений в міцелярної воді ватний диск на пару секунд до шкіри, потім акуратно видаліть макіяж, не зачіпаючи вії.
  4. Правила догляду за нарощеними віями не рекомендують додатково використовувати туш. Сама по собі туш не зробить нічого погано, тільки лише додасть ваги і без того важких віям, а це може послабити вашу натуральну вію.
  5. Як правило, у штучних вій вигнута форма. Але і цього вигину не всім достатньо, і в хід йдуть щипці для завивки вій. Секрет, як доглядати за нарощеними віями, щоб вони довше зберігали свій обсяг і густоту, як раз в тому, щоб не допустити залому самих волосків біля основи. Щипці для завивки вій можуть травмувати їх у місця приклеювання, внаслідок чого вони втратять форму і швидко випадуть. Для догляду за віями використовуйте чисту щіточку, кожен день під час макіяжу акуратно розчісуйте нарощені вії.
  6. Догляд за нарощеними віями в домашніх умовах передбачає, що ви будете піклуватися про них цілодобово. Майстер по нарощуванню обов'язково попередить, що спати лицем в подушку під час носіння нарощених вій заборонено. Такий солодких сон може привести до втрати якості вій. Рекомендується спати на спині або боці.
  7. Запорука здорових натуральних і красивих нарощених вій - у своєчасній корекції. По мірі необхідності, її роблять раз в три тижні. Якщо ви вирішили більше не робити нарощування, то за зняттям вій краще також звернутися до фахівця. Ні в якому разі не використовуйте пінцет для висмикування вій. Це загрожує пошкодженням очей, а також може завдати шкоди волосяному фолікулу власних вій.
  8. При постійному носінні нарощених вій рекомендується робити перерву на місяць кожні півроку, щоб дати очам відпочити, а власним віям набратися сил.

У підсумку маємо, що грамотний догляд дозволяє максимально продовжити отриманий ефект – красиві, довгі та густі вії.  А при професійному виконанні нашими майстрами, процедура не завдає шкоди здоров'ю. Тож, ми рекомендуємо спробувати нарощування вій і оцінити всі його переваги.

Бажаємо вам чарівного погляду і чекаємо у салоні краси «Цирюльня на Еленской».

 
29/10/2020

Ще новини салону краси

Olaplex - салонний догляд нового формату

Olaplex - салонний догляд нового формату
10/11/2016

Неймовірно потужний! 100% ефективний! Абсолютно безпечий!

Неймовірно потужний! 100% ефективний! Абсолютно безпечий!
01/11/2019

Новинка в «Цирюльня на Еленской»! Інфрачервоний утюжок для лікування волосся

Новинка в «Цирюльня на Еленской»! Інфрачервоний утюжок для лікування волосся
17/05/2018

Послуга «перезавантаження» для спини

Послуга «перезавантаження» для спини
26/08/2012

З днем народження, Оксано!

З днем народження, Оксано!
19/02/2016

Шановні клієнти салону краси «Цирюльня на Еленской»!

Шановні клієнти салону краси «Цирюльня на Еленской»!
05/01/2014