Як доглядати за нарощеними віями
Нарощені вії неймовірно полегшують щоденний ритуал макіяжу, скорочуючи його на кілька етапів. Погляд стає відразу настільки виразним, що можна цілком обійтися і без тіней. До того ж такі вії не потрібно фарбувати тушшю, а це ще мінус п'ять хвилин. З одного боку, нарощування серйозно полегшує життя, з іншого - вимагає деяких змін в догляді за очима. Ми розповімо, як правильно доглядати за нарощеними віями, щоб вони залишалися густими і красивими.
Процедура нарощування абсолютно безболісна, і для того, щоб вії як можна довше залишалися бездоганними, потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій.
- Догляд за нарощеними віями починається одразу після б'юті-процедури. У перші дві години після процедури нові вії не повинні мати контакту з водою, так що доведеться стримувати сльози радості і випадкового потрапляння під дощ, оскільки волога, яка потрапляє на штучні вії, затримується на клейкій основі і роз'їдає її. Протягом наступної доби умивання можливе, але дуже делікатне.
- Доглядати за нарощеними віями в домашніх умовах абсолютно не складно, і скоро це стане звичкою. Штучні вії сохнуть довше натуральних, після купання заборонено терти їх рушником. Майстри рекомендують акуратно прикласти до очей серветки, щоб вони ввібрали зайву вологу.
- У догляді за шкірою навколо очей теж доведеться провести ревізію і усунути, на час, з косметички - масла, жирні креми, тоніки, які містять спирт. Всі ці засоби також сприяють втраті клейких властивостей, внаслідок чого вії стануть рідшими і почнуть випадати швидше необхідного терміну їх життя. Засоби догляду не слід наносити близько до війкового краю.При демакіяжі забороняється терти шкіру повік, очищення повинно відбуватися плавно і без різких рухів, які сприяють залому вій. Найбезпечніше очищення шкіри при нарощуванні - за допомогою міцелярної води. Прикладіть змочений в міцелярної воді ватний диск на пару секунд до шкіри, потім акуратно видаліть макіяж, не зачіпаючи вії.
- Правила догляду за нарощеними віями не рекомендують додатково використовувати туш. Сама по собі туш не зробить нічого погано, тільки лише додасть ваги і без того важких віям, а це може послабити вашу натуральну вію.
- Як правило, у штучних вій вигнута форма. Але і цього вигину не всім достатньо, і в хід йдуть щипці для завивки вій. Секрет, як доглядати за нарощеними віями, щоб вони довше зберігали свій обсяг і густоту, як раз в тому, щоб не допустити залому самих волосків біля основи. Щипці для завивки вій можуть травмувати їх у місця приклеювання, внаслідок чого вони втратять форму і швидко випадуть. Для догляду за віями використовуйте чисту щіточку, кожен день під час макіяжу акуратно розчісуйте нарощені вії.
- Догляд за нарощеними віями в домашніх умовах передбачає, що ви будете піклуватися про них цілодобово. Майстер по нарощуванню обов'язково попередить, що спати лицем в подушку під час носіння нарощених вій заборонено. Такий солодких сон може привести до втрати якості вій. Рекомендується спати на спині або боці.
- Запорука здорових натуральних і красивих нарощених вій - у своєчасній корекції. По мірі необхідності, її роблять раз в три тижні. Якщо ви вирішили більше не робити нарощування, то за зняттям вій краще також звернутися до фахівця. Ні в якому разі не використовуйте пінцет для висмикування вій. Це загрожує пошкодженням очей, а також може завдати шкоди волосяному фолікулу власних вій.
- При постійному носінні нарощених вій рекомендується робити перерву на місяць кожні півроку, щоб дати очам відпочити, а власним віям набратися сил.
У підсумку маємо, що грамотний догляд дозволяє максимально продовжити отриманий ефект – красиві, довгі та густі вії. А при професійному виконанні нашими майстрами, процедура не завдає шкоди здоров'ю. Тож, ми рекомендуємо спробувати нарощування вій і оцінити всі його переваги.
Бажаємо вам чарівного погляду і чекаємо у салоні краси «Цирюльня на Еленской».