Апаратна косметологія

Микротоковая терапия в Кременчуге

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія - одна з найпопулярніших процедур в нашому салоні. Завдяки впливу на шкіру імпульсів посилюється кровообіг, внаслідок чого клітини відновлюються значно швидше. Саме такий вплив допомагає уникнути процесу передчасного старіння шкіри. Завдяки цьому створюється видимий ліфтинг-ефект, підтягується овал обличчя, розгладжуються зморшки.

Одне підборіддя, і не більше! Мікрострумова терапія застосовується для тих, хто бажає запобігти або позбавитися від «другого підборіддя».

Безпечність процедури підтверджується її застосуванням в області навколо очей. Таким чином вона усуває темні кола під очима і набряклість.

Online запись в салон

Ціни на послуги

ПроцедураЧас Ціна
Дарсонваль20 хв55 грн
Ультразвуковий фонофорез + догляд для обличчя40 хв285 грн
Алмазна мікродермабразія60 хв410 грн
Мікрострумова терапія для очей30 хв300 грн
Мікрострумова терапія для шкіри обличчя60 хв410 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.

Очень приятный коллектив. Пришла к мастеру Наталье Мизиной, с проблемными волосами, с помощью ее профессиональности привели мои волосы в порядок.Приятная атмосфера. Профессиональные специалисты. Приятно находится в салоне, где чувствуешь себя комфортно!Выражаю огромную благодарность за "золотые руки" Татьяны Николаевны и Юленьки.
Желаю оптимизма и россыпей успеха!Самые положительные и позитивные впечатления от посещения салона.

Очень хочется выразить свою благодарность мастеру Татьяне Гурко, за ее работу, спасибо за ее понимание и терпение, за то что делает меня немножечко счастливей.