Весільний стиліст

Весільний стиліст

Весільний стиліст в Кременчуці
Весільний стиліст в Кременчуці
Весільний стиліст в Кременчуці
Свадебный стилист

Весільні пакети

Online запись в салон

Ціни на послуги

Весільна зачіска

ПроцедураЦіна
Пробна весільна укладка200 грн
Весільна укладка465 грн

Весільний макіяж

ПроцедураЦіна
Репетиція весільного макіяжу140 грн
Весільний макіяж290 грн

Весільні пакети

Весільний пакет «Енн Хетеуей»
Весільна зачіска, макіяж весільний, пробна весільна зачіска, пробний макіяж, манікюр + покриття гель лаком, чистка комбінована, епіляція ніг повністю, епіляція бікіні, експрес-догляд за шкірою обличчя, педикюр + покриття гель лаком, СПА-догляд за тілом на вибір. «Відновлення волосся. Repair від Lakme »- в подарунок. 2650 грн
Весільний пакет «Наталі Портман»
Весільна зачіска, макіяж весільний, пробна весільна зачіска, пробний макіяж, манікюр + покриття гель лаком, чистка комбінована, епіляція ніг повністю, епіляція бікіні, експрес-догляд за шкірою обличчя, педикюр + покриття гель лаком. СПА-догляд для рук - в подарунок.2485 грн
Весільний пакет «Кетрін Хейгл»
Весільна зачіска, макіяж весільний, пробний макіяж, манікюр + покриття гель лаком, чистка комбінована, епіляція ніг повністю. Пробна весільна укладка - в подарунок.1715 грн
Весільний пакет «Олівія Уайлд»
Весільна зачіска, пробна весільна зачіска, макіяж весільний, пробний макіяж, манікюр + покриття гель лаком. Корекція і фарбування брів - в подарунок.1355 грн

Для Весілля

Для весілля

«Руки доброї жінки, які обвилися навколо шиї чоловіка, - це рятівний круг, кинутий йому долею з неба». І. Гончаров

День весілля, однозначно, один з найважливіших днів у житті. І в цей день так хочеться бути найкрасивішою і привабливою. Для Вас працює ціла команда перукарів-стилістів та візажистів, адже нам дуже важливо зробити кожну наречену найніжнішою, чарівною, щасливою.

Весільна зачіска, макіяж, манікюр і педикюр - в цих питаннях необхідно довіритися професіоналам, які люблять свою роботу. Наші фахівці стежать за останніми трендами весільної моди і регулярно підвищують кваліфікацію. І все для того, щоб відповідати високим вимогам Клієнта.

У нас є вигідні пропозиції не тільки для нареченої. Адже наречений, батьки молодят і гості весілля - не менш важливі персони і заслуговують на таку ж турботи! Ми подбаємо про кожного учасника весілля, піднімемо Вам настрій і допоможемо відчути себе неперевершено.

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.

Самые лучшие впечатления от посещения Салона красоты "Цирюльня на Еленской"

Очень приятный коллектив. Пришла к мастеру Наталье Мизиной, с проблемными волосами, с помощью ее профессиональности привели мои волосы в порядок.

Хороший салон, мастера профессионалы, приятная атмосфера, внимательные администраторы.

Я очень довольна всеми услугами вашего салона. Персонал очень вежлив и внимателен к своим клиентам. Спасибо вам огромное за то, что делаете нас красивее.

Мне все очень понравилось! Мастер Алена - профессионал своего дела!

Ой девочки, мне у вас очень понравилось! Пришла по подарочному сертификату. Не ожидала, что мне так понравится, если честно!