Весільний стиліст

Весільний стиліст

Весільний стиліст в Кременчуці
Весільний стиліст в Кременчуці
Весільний стиліст в Кременчуці
Свадебный стилист

Для Весілля

Для весілля

«Руки доброї жінки, які обвилися навколо шиї чоловіка, - це рятівний круг, кинутий йому долею з неба». І. Гончаров

День весілля, однозначно, один з найважливіших днів у житті. І в цей день так хочеться бути найкрасивішою і привабливою. Для Вас працює ціла команда перукарів-стилістів та візажистів, адже нам дуже важливо зробити кожну наречену найніжнішою, чарівною, щасливою.

Весільна зачіска, макіяж, манікюр і педикюр - в цих питаннях необхідно довіритися професіоналам, які люблять свою роботу. Наші фахівці стежать за останніми трендами весільної моди і регулярно підвищують кваліфікацію. І все для того, щоб відповідати високим вимогам Клієнта.

У нас є вигідні пропозиції не тільки для нареченої. Адже наречений, батьки молодят і гості весілля - не менш важливі персони і заслуговують на таку ж турботи! Ми подбаємо про кожного учасника весілля, піднімемо Вам настрій і допоможемо відчути себе неперевершено.

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.Процедура "Чистка лица" прошла отличноКак всегда, осталась очень довольна. Много лет хожу стричься только в этот салон

Очень приятный коллектив. Пришла к мастеру Наталье Мизиной, с проблемными волосами, с помощью ее профессиональности привели мои волосы в порядок.