Anti Age

Услуга по омоложению и осветлению кожи, микротоковая терапия, профилактика лечения проблемной кожи и другие услуги по уходу за кожей в Кременчуге

Anti Age

Всім відомо, що з певного віку наша шкіра потребує особливого догляду, тому турбота про неї і професійний догляд - це запорука Вашого свіжого вигляду і молодості.

Для підтримки доглянутого вигляду шкіри наші косметологи рекомендують такі анти вікові процедури.

Процедура з корекції мімічних зморшок

Дуже добре підходить для вирівнювання тону шкіри, розгладжує дрібні зморшки, живить і освіжає шкіру.

FluorOxygen + C: Лінія для омолоджування і освітлення шкіри

Рівномірний і свіжий колір шкіри з чарівним рум'янцем - ідеал, до якого прагнуть багато дівчат. Але вікові зміни, вплив сонця і зовнішніх чинників можуть негативно позначатися на стані шкіри обличчя, візуально додаючи нам років. На щастя, ми знаємо рішення цієї проблеми, яка хвилює багатьох. Втомлена, млява шкіра з елементами пігментації, нерівний тон, дрібні зморшки, пост-акне, фотостаріння - забудьте про ці ознаки! Пропонуємо Вашій увазі процедури омолоджування і освітлення шкіри обличчя, які виконуються на професійній ізраїльській косметиці «Christina» серії FluorOxygen + C: послуга по омолодженню і освітленню шкіри, експрес процедура - ліфтинг, процедура освітлення і омолодження орбітальної зони.

Результат після таких процедур Вас порадує - шкіра отримає здоровий і рівномірний колір, гладкість і буде виглядати помітно молодше.

Протипоказанням до проведення процедур є алергія на вітамін С і загальна захворюваність шкіри.

Рекомендуємо проводити процедури з 20 років, періодичністю 1-2 рази на місяць..

Forever young: догляд для омолодження шкіри 30+

Догляд за шкірою, який проводиться із застосуванням косметики ізраїльської професійної марки «Christina», спрямований на попередження перших ознак старіння шкіри і коригування естетичних недоліків.

Процедура підходить для всіх типів шкіри, а препарати, які використовуються є гіпоалергенними.

Результатом після проведення процедури буде поліпшення зовнішнього вигляду шкіри (світла, гладка, сяюча шкіра з рівним тоном) і її стану (зморшки розгладжуються, шкіра насичується).

Рекомендуємо проводити процедуру 1-2 рази на місяць на постійній основі.

Серія Wish: Послуга по корекції вікових змін 40+

Залишатися після 40 молодою і доглянутою - легко! Процедура з корекції вікових змін допоможе Вам у цьому, адже завдяки їй шкіра насичується корисними мікроелементами, підтягується овал обличчя. Також відбувається вирівнювання тону шкіри і усунення дрібних зморшок.

Серія Comodex для проблемної шкіри

Жирна шкіра і шкіра, схильна до появи висипань потребує особливої ​​турботи, тому власникам такої шкіри необхідно ретельно підбирати косметику і процедури, щоб підтримувати хороший стан шкіри і забезпечувати їй здоровий вигляд. На щастя, в нашому салоні краси є дивовижно ефективні процедури серії Comodex для таких цілей.

Завдяки Comodex відбувається дбайливе очищення шкіри, лікування висипань і запобігання появи нових. Крім того, помітно вирівнюється рельєф шкіри і поліпшується колір обличчя. Процедури рекомендуємо проводити з 16 років, адже саме в цьому віці шкіра найбільш схильна до появи недосконалостей.

Подаруйте Вашій вимогливій шкірі дбайливу турботу і результат не змусить себе чекати!

Мікрострумова терапія

Мікроструми широко застосовуються косметологами для запобігання процесів передчасного старіння шкіри обличчя. Це процедура, яка справедливо є однією з улюблених серед клієнтів салонів краси і нашого салону в тому числі. А все тому, що завдяки впливу на шкіру імпульсів посилюється кровообіг, внаслідок чого клітини відновлюються значно швидше. Завдяки цьому створюється видимий ліфтинг-ефект, підтягується овал обличчя, розгладжуються зморшки. Також мікрострумова терапія застосовується для тих, хто бажає запобігти або позбавитися від другого підборіддя.

Ця процедура настільки безпечна, що застосовується навіть для ніжної шкіри навколо очей. При впливі мікрострумів на орбітальну зону усуваються темні кола під очима і набряклість, які так турбують багатьох клієнтів.

Online запись в салон

Ціни на послуги

ПроцедураЧас Ціна
Процедура «Сяйво шкіри»60 хв340 грн
Гіпсова маска 60 хв340 грн
Детокс на основі Bio-Phyto60 хв400 грн
FluorOxygen- догляд для освітлення шкіри 60 хв350 грн
Forever Young – догляд для омолодження (30+)60 хв430 грн
Wish - послуга для корекції вікових змін (40+)60 хв410 грн
Comodex - догляд для проблемної шкіри60 хв315 грн
Карбоксітерапія30 хв640 грн
Мікрострумової терапії для очей30 хв300 грн
Мікрострумової терапії для шкіри обличчя60 хв410 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.Выражаю огромную благодарность за "золотые руки" Татьяны Николаевны и Юленьки.
Желаю оптимизма и россыпей успеха!Здесь царит прекрасная атмосфера, которая заставляет приходить и наслаждаться услугами этого салона