Масаж обличчя

Массаж лица классический, по Жоке, вакуумный, векторный лифтинг и массаж плюс маска в Кременчуге

Масаж обличчя

«Якщо жінка робить вигляд, що нічого не розуміє, значить, здивований вигляд їй найбільш личить.»
Михайло Мамчич

Природа виникнення зморшок на нашому обличчі різна. Тому для запобігання передчасному старінню косметологи нашого салону рекомендують комплексно підходити до питання про догляд за шкірою обличчя.

Частина наших зморшок з'являється в результаті нестачі вологи. Після 25 років в шкірі зменшується кількість гіалуронової кислоти, яка як губка тримає вологу. Сірий колір обличчя, нерівний рельєф - все це від нестачі живлення і вологи. Щоб уникнути такого сценарію старіння, досить постійно захищати шкіру обличчя від сонячного світла, користуватися зволожуючими кремами, а також робити «струс» шкірі за допомогою ультразвукового та хімічного пілінгу.

Набагато складніше боротися з мімічними зморшками, появою яких ми зобов'язані багатою мімікою нашого обличчя.

Для профілактики появи глибоких мімічних зморшок всі косметологи світу рекомендують використовувати масаж обличчя.

На чому заснована дія масажу обличчя?

Масаж обличчя можна порівняти з тренажерним залом для обличчя. Навчені руки косметолога за допомогою масажу впливають на шкіру обличчя таким чином, що знімають спазм або затиск з одних зон, а інші, більш «ліниві» зони, тренують.

В результаті такої «зарядки» в обличчі посилюється кровотік, вимиваються токсини, виводиться надмірна рідина (набряклість), формується овал обличчя. Як і в тренажерному залі для того, щоб отримати стійкий тривалий ефект, масаж обличчя необхідно проходити курсом, так як тільки після 6-8 сеансів напрацьовується м'язова пам'ять.

Після масажу, завдяки прискореному обміну речовин в шкірі обличчя, значно збільшується проникнення активних компонентів будь-яких косметичних засобів. Будь-яка маска або крем будуть в три рази ефективніше, якщо вони будуть нанесені після масажу обличчя.

Косметологи нашого салону рекомендують робити масажі тільки у сертифікованих фахівців, і не експериментувати з домашніми масажерами для обличчя. Наслідок їх неправильного застосування - розтягнута шкіра, прибрати яку набагато складніше і дорожче.

Ціни на послуги

Послуга ЧасЦіна
Класичний масаж обличчя40 хв255 грн
Масаж + маска за типом шкіри60 хв340 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.

Самые лучшие впечатления от посещения Салона красоты "Цирюльня на Еленской"Посещаю в «Цирюльне» мастера-косметолога Юлию уже 4 года. Профессиональная, качественная работа. Огромное спасибо!

Приветливый персонал и качественная работа!