Пілінги

Пилинг для контуров глаз и губ, круглогодичный, базовый, для проблемной кожи, для коррекции фото и хроностарения в Кременчуге

В чому необхідність робити пілінги?

На жаль, звичне повсякденне очищення шкіри різними засобами для зняття макіяжу не завжди допомагає повністю очистити шкіру обличчя. Тому професійні косметологи рекомендують ультразвуковий і хімічний пілінг для максимального очищення шкіри.

Пілінг, як і будь-яка процедура очищення шкіри, спрямований на те, щоб змити верхній шар пилу, бруду, жиру, омертвілі частинки шкіри. Чим агресивніше в своїй дії засіб очищення, тим глибше він працює. Такого ефекту не можна досягти за допомогою домашнього очищення шкіри.

Базовий пілінг

Легкий пілінг, який підходить для всіх типів шкіри, крім чутливої. Базовий пілінг використовується в боротьбі з акне, постакне, фото - і хроностарінням.

Пілінг для контурів очей та губ

Легкий пілінг для чутливих і проблемних зон надає дію, яка омолоджує. Він використовується в області навколо очей, губ і шиї. Використовується для корекції мімічних зморшок в області очей і губ. Низька концентрація кислот цього пілінгу дозволить не травмувати ніжні ділянки шкіри, а дбайливо їх очистити.

Пілінг для корекції акне, постакне, шрамів і пигментацій.

Серединний пілінг має ефект багатошарового відлущування ороговілої шкіри, призначений для косметологічної корекції недоліків шкіри і сприяє поліпшенню її функцій, згладжуванню рельєфу, стимуляції регенерації.

Пілінг діє на шкіру обличчя, як очищаючий, протигрибковий, антисептичний, в'яжучий, протизапальний і зволожуючий засіб.

Професіонали нашого салону краси завжди готові допомогти вам у підборі правильного догляду та очищення шкіри.

Online запись в салон

Ціни на послуги

ПроцедураЧасЦіна
Пілінг відповідно до типу шкіри (сезонний) 30 хв610 грн
Пілінг всесезонний 30 хв430 грн
Rose De Mer - кораловий пілінг для всіх типів шкіри60 хв690 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.

Очень хочется выразить свою благодарность мастеру Татьяне Гурко, за ее работу, спасибо за ее понимание и терпение, за то что делает меня немножечко счастливей.Була вражена майстернiстю працiвникiв вашого салону краси. Залишилась задоволена. Дякую!Спасибо вам за вашу работу! Удачи и хороших клиентов!Впечатления - очень милые девушки!
Персонал подобран грамотно, атмосфера располагающая к релаксу. Спасибо!