Вії

Наращивание ресниц в Кременчуге

Яка дівчина не мріє про довгі і густі вії?


Ви теж хочете такі? Тоді нарощування вій в «Цирюльня на Еленской» - це те, що вам необхідно. Ми знаємо, якою має бути густота і довжина ваших вій для того, щоб ваш погляд був найпривабливішим! Досить витрачати свій дорогоцінний час на щоденний макіяж! Ваш зовнішній вигляд буде бездоганний в будь-яку погоду, в будь-який час року і при будь-яких умовах!

Чому варіюється вартість нарощування вій?

Консультує майстер з нарощування вій салону краси «Цирюльня на Еленской» - Лілія Копичко Від ціни напряму залежить якість. Існує ряд факторів, що впливають на ціноутворення процедури. Далі в статті я пройдуся по кожному з них і опишу, що Ви отримаєте в результаті, заплативши ту чи іншу суму. Отже,

Нарощування за 225 грн:

Професіоналізм майстра. Майстер одноразово навчається нарощувати вії у місцевого приватного майстра, і, насправді, не нарощує вії, а клеїть їх. Це може спричинити ряд технологічних помилок, таких як склейки поруч зростаючих вій, відшаровування основи штучної вії, в результаті чого вона може колоти повіку, кріплення вії безпосередньо до повік - позбавляє натуральну вію автономності, а клей потрапивши на повіку, дратує його. Вартість і якість матеріалів для такого «нарощування» - низькі, тому є велика ймовірність подразнення слизової оболонки очей і випадіння своїх вій.
Час роботи. Якісне нарощування вій неможливе за 45 хвилин!
Робоче місце майстра. Цілком ймовірна антисанітарія в приміщенні, де проводять процедуру, так майстри економлять час і гроші на регулярне і якісне прибирання робочого місця.

Нарощування за 400 грн:

Кваліфікація майстра. Безперервне навчання та підвищення кваліфікації в найкращих школах нарощування вій України.
Матеріали і витрати. Матеріали преміум класу: гіпоалергенний клей, м'які підклеювання на основі гідрогелю, великий асортимент вій, декору.
Час роботи. Якісне класичне нарощування вій займає в середньому від 1,5 до 2,5 годин часу, створення об'ємних робіт ще триваліше.
Робоче місце майстра. Окремий, закритий кабінет з усім необхідним обладнанням. Регулярне, якісне прибирання, обробка інструментів.

Online запись в салон

Ціни на послуги

Процедура ЧасЦіна
Дизайн вій (каміння або блискучий пил) 10 хв25 грн
Зняття вій при нарощуванні 30 хв30 грн
Зняття вій без нарощування30 хв80 грн
Кольорові вії30 хв80 грн
Нарощування від для блондинок120 хв450 грн
Класичне нарощування вій120 хв440 грн
Об’ємне нарощування вій2,5 год520 грн
Часткова корекція вій для блондинок (до 2-х тижнів)90 хв260 грн
Часткова корекція класичних вій (до 2-х тижнів)90 хв240 грн
Часткова корекція об’ємних вій (до 2-х тижнів)90 хв290 грн

Відгуки про салон краси «Цирюльня на Еленской»

Всі відгуки на сайті друкуються мовою оригіналу.Все понравилось, результатом довольнаСамые положительные и позитивные впечатления от посещения салона.Приятная и уютная атмосфера. Замечательные и улыбчивые сотрудники подарили только приятные эмоции и впечатления! Советую всем и с удовольствием приду сюда еще!

Впечатление отличное!Как всегда, осталась очень довольна. Много лет хожу стричься только в этот салонВсё понравилось. Уютная атмосфера, приятный коллектив, внимательный и аккуратный парикмахер. Буду обращаться ещё!