Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

Красивий і приємний. Користь шовку для вашої шкіри і волосся

Халат, наволочка на подушку, резинка для волосся, маска для сну — ні, це не текстильний набір із тривожної валізки. Якщо вірити ідеологам американської марки Slipsilk, чиєю спеціалізацією є виробництво аксесуарів із шовку, такий мінімум шовкових виробів має бути у кожної жінки.
Справа не в красі та естетиці. Хоча, звичайно, в них теж: блиск і гладкість ниток з коконів шовкопряда — окреме тактильне і візуальне задоволення. За своїм біохімічним складом, шовк та шкіра – майже родичі. А родичам належить піклуватися один про одного, і зараз можливості «шовкового» догляду розширилися. Дотримуючись концепції «сну краси», гладкий матеріал пристосували для шиття наволочек, які продають навіть у косметичних магазинах.
Торкаючись обличчям до найніжнішого полотна, ми не тільки відчуваємо задоволення, а й доглядаємо шкіру. Наприклад, через знижене тертя про тканину вранці на ній не спостерігається заломів. А завдяки особливому складу шовк не витягає вологу зі шкіри, зберігаючи її баланс. Нічний крем для обличчя дістається шкірі, а не наволочці, чого не можна сказати про постільну білизну з бавовни або льону.
Оскільки волокна в шовковій тканині переплетені дуже щільно, наволочка з такого матеріалу вважається найбільш гігієнічною. Частинки пилу на ній не затримуються, а бактерії розмножуються неохоче. З цієї причини шовкова постільна білизна рекомендована для людей, схильних до атопічного дерматиту та акне.
Спати вісім годин допомагають шовкові маски для сну. Користуючись ними, ми забезпечуємо додатковий догляд шкіри навколо очей. Недарма протеїни та амінокислоти шовку навчилися включати до складу косметики. Там вони стимулюють синтез колагену, створюють вологоутримуючу плівку — суцільна користь для сухої та вікової шкіри. Шовкову пудру зараз включають у матуючі та тональні засоби для жирної шкіри.

Шовк для волосся

Шовкові протеїни мають стовідсоткову безпеку та універсальну придатність для всіх типів шкіри та волосся. Пом’якшення, захист, покращення структури, профілактика перерізу кінчиків. Завдяки всім цим умінням шовк є частим гостем у шампунях і кондиціонерах, а також незмивних засобах догляду та укладання.
Також шовк показав себе як чудовий антистатик. Помітили, що волосся через статичну електрику стирчить «антенами»? Спіть на шовковій наволочці або в шовковому тюрбані – так пасма збережуть гладкість і блиск. У прохолодну погоду носите шовкову косинку, а в спекотну — широкий обідок із цієї тканини, він ще й зачіску прикрасить.

З турботою про Вас і Ваш гарний настрій, «Цирульня».

Share