Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

Що потрібно знати про лазерне видалення татуажу брів та губ?

Основна відмінність татуювання на обличчі від татуювання, нанесеного на тіло, полягає в тому, які пігменти використовує майстер. Мода на татуаж брів, губ, вій може пройти, тому і фарби використовують частіше нестійкі, які через певний час починають бліднути. Але незадача, пігменти, що входять до складу фарби для тату, можуть вицвітати з різною швидкістю. Звідси фіолетові або рожеві брови, з якими вийти на вулицю можна тільки після попереднього маскування «цїєї краси» засобами декоративної косметики.
Друга часта проблема, з якою пацієнти звертаються до наших фахівців – це невисока якість виконання татуажу, коли брови «будиночком» або «комою», несиметричні, надмірно товсті або довгі, розташовані значно вище, ніж мали бути. На піку популярності перманентного макіяжу такі експерименти із зовнішністю викликали незмінне захоплення, тепер скоріше здивування. Найпростіший і ефективніший спосіб усунення слідів невдалих експериментів – це лазерне видалення.

Скільки сеансів потрібно?

Видалення татуажу – процес тривалий. Кількість сеансів визначається для кожного з клієнтів, що звернулися до спеціаліста, індивідуально з урахуванням цілого ряду факторів:

  • Запит клієнта. Одна справа висвітлити татуйовані брови, зробити їх менш контрастними та помітними, і зовсім інше видалити татуаж до стану чистої шкіри.
  • Якість виконання татуажу. Тут має значення техніка проведення татуажу, якість пігментів. Штучні брови, нанесені волосковою технікою, видаляються простіше, ніж суцільна товста лінія. Якщо перманентний макіяж виконувався пігментами для татуювань по тілу, прибрати його також буде складніше.
  • Кількість процедур татуажу. Як правило, проводиться кілька процедур корекції, коли у шкіру вводиться додаткова кількість пігменту. Колір брів може кілька разів “підправлятися”. Невдалі лінії часто «забиваються» фарбами нейтральних відтінків, а поверх них наносяться нові.
  • Тип та стан шкіри пацієнта. Має значення фототип за Фіцпатріком, наявність свіжої засмаги.
  • Тип лазера, на якому проводиться процедура. Перманентний макіяж брів різко блідне після першої процедури лазерної корекції. Потім може знадобитися ще від 3 до 10 сеансів для того, щоб досягти повного видалення пігменту зі шкіри.

За часом лазерне видалення може зайняти рік і більше, якщо зважити на тривалий відновлювальний період, що становить в середньому 3-4 тижні.

Які кольори пігменту видаляються з брів?

Більшість лазерів, які застосовуються для видалення перманентного макіяжу, добре справляються з чорним пігментом. Але чорна фарба для татуажу використовується рідко. Зазвичай для отримання потрібного відтінку, максимально наближеного до кольору волосся клієнта, тату-майстер використовує зелений, жовтий, червоний або малиново-червоний пігменти, які піддаються лазерному видаленню не так легко.
Вибір довжини випромінювання лазера визначається кольором пігменту, який був використаний для нанесення татуажу. У ході процедури гранули пігменту руйнуються і можуть бути виведені із тканин з лімфою.

Що буде з волосками на бровах?

Після лазерного видалення татуажу брів на волосся продовжує рости як завжди. Глибина введення пігменту при виконанні перманентного макіяжу набагато менша, ніж глибина залягання волосяних фолікулів, тому останні залишаються інтактними. Волоски брів під час видалення татуажу не пошкоджуються та не згоряють. Можливо, що в ході процедури вони втратять частину пігменту і стануть світлішими. Однак по мірі того, як старі волоски будуть замінюватися новими, брови набудуть свого звичного відтінку.

Чи будуть набряки та почервоніння?

Наявність набряку після лазерного видалення визначається типом лазера. Чим менш вибірковим є шкідлива дія лазерних імпульсів, тим вищий ризик ускладнень. Q-switched діють м’яко, тому набряк не виражений. Відсутність термічного ушкодження тканин виключає появу вираженої запальної реакції. Єдине, що може нагадувати про проведену процедуру – невелика еритема яка зберігається протягом 3-4 годин.

Відновлення шкіри після лазерного видалення татуажу брів та губ займає 3 тижні. Набряк у цей період людина може спровокувати своїми діями. Насамперед необхідно:

  • виключити будь-які теплові дії на область обличчя (компреси та маски, тепле повітря від печі або плити, лазня, сауна);
  • обмежити механічний вплив на область брів (не терти і не чухати, на якийсь час відмовитися від використання декоративної косметики);
  • захищати шкіру від дії ультрафіолетового випромінювання.

Робота наших спеціалістів дозволяє видалити невдалий або набридлий татуаж брів будь-якого відтінку максимально дбайливо та ефективно до стану чистої шкіри без ризику формування опіків та рубців. Процедура проводиться швидко, легко переноситься і вимагає подальшої реабілітації.

Share