Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

PRO Кондиціонер для волосся

Ми звикли до думки, що змиваємий догляд, він же кондиціонер для волосся, – невід’ємна частина щоденного догляду. Але як саме він працює, знають не всі. Та й чи так він насправді потрібен для щоденного догляду за вашим волоссям? Давайте розберемося.

Що робить кондиціонер?

Кондиціонер для волосся – це продукт, покликаний нейтралізувати вплив шампуню. Справа в тому, що шампунь має в своєму складі агресивні речовини, за рахунок яких відбувається очищення шкіри голови і волосся. В процесі миття засіб проникає в структуру волосся, відкриваючи його лусочки.
У нормі лусочки, які також називають волосяною кутикулою, повинні максимально щільно прилягати до стовбура волосся. У цьому випадку вони зможуть впоратися зі своїм завданням – захистити волосся, утримуючи всередині нього вологу і корисні компоненти. Допомогти з цим може кондиціонер – компоненти, що входять до його складу склеюють лусочки.

Що дає використання кондиціонера?

По-перше, після використання кондиціонера поверхня волосся стає гладкою, тому воно менше плутається і його легко розчесати. По-друге, після висихання волосся виглядає блискучим і здоровим, на дотик воно буде більш м’якими. Якщо до складу кондиціонера входить антистатик, волосся стане більш слухняними, волосків, що стирчать і пухнастості стане менше. По-третє, кондиціонер створює захисну оболонку, що обволакує кожну волосину – це робить пасма більш стійкими до прояву агресивного зовнішнього середовища. Наприклад, ламке волосся стає менш уразливими під час сушки феном.

Тепер, коли ми знаємо, що таке і навіщо кондиціонер для волосся, залишається останній крок – зробити правильний вибір. Орієнтуйтеся на основну проблему ваших пасм.

ПРОБЛЕМА – волосся тьмяне, схильної до сухості по довжині або на кінчиках (шкіра голови може бути сухою, нормальною або жирною)
Вам підійдуть кондиціонери і бальзами з антиоксидантами, з компонентами у складі, що розгладжують і зволожуючими.
ПРОБЛЕМА – волосся ламке, ослаблення по довжині, схильне до випадання.
Для зміцнення волосся і його цибулин, необхідний догляд з зміцнюючими речовинами, що мають властивість вбудовуватися в пошкоджені ділянки волосяного стрижня, керамідами.
ПРОБЛЕМА – волосся тонке, позбавлене густоти і об’єму
Відмінним рішенням стане комплексний вплив: ущільнюючий – на довжину і стимулюючий – на шкіру голови.

FAQ
І найбільш поширені помилки:

  • Волосся фарбоване, поживна формула кондиціонера прискорить вимивання фарби. Не зовсім так, більшість кондиціонерів підходять для фарбованого волосся. А після знебарвлення або будь-якого іншого агресивного хімічного впливу кондиціонер є обов’язковим.
  • Волосся коротке, йому достатньо шампуню. Короткі стрижки – не привід відмовитися від кондиціонера, він дисциплінує пасма і істотно полегшить укладання. Коротке волосся з правильно підібраним кондиціонером виглядає більш доглянуто і більш слухняно лежать в зачісці.
  • Якщо в догляді вже є маска, інший догляд буде зайвим. Чи потрібен кондиціонер для волосся в таких випадках? Так, у цих продуктів різна дія: маска глибоко живить і відновлює, в той час як головне завдання кондиціонера – забезпечити щільне прилягання лусочок кутикули до стрижня волосся після миття. Крім того, до маски ми повертаємося, в середньому, раз на тиждень, як до додаткового догляду, а до кондиціонера – після кожного миття волосся.
  • Чи потрібно час від часу міняти кондиціонер для волосся? На б’юті-форумах часто зустрічаються думки про звикання волосся до кондиціонерів, масок і шампуню. Але це не так, якість волосся значно поліпшується, зникають тьмяність і пушіння, посічені кінчики виглядають охайно. Ми сприймаємо це як норму і чекаємо подальших поліпшень. Але їх не буде, якщо волосся здорове. Заміна кондиціонера потрібно тільки тоді, коли потреби і стан волосся змінюються.

Підсумок. Кондиціонер – незамінний догляд, якщо ви хочете пишатися своїм волоссям. Вибирайте тільки якісні засоби з активними речовинами, чия ефективність доведена. І найголовніше – ваш кондиціонер повинен подобатися вашому волоссю, а ваше волосся – вам.

Share