Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

Неочевидна користь. Що є кімнатні рослини для нашої шкіри?

Багато з нас розводять і піклуються про квіти в оселі. Але, не всі знають, який вплив рослини надають на організм людини.

  • Чистять повітря

НАСА проводило дослідження, щоб визначити, які кімнатні рослини допомагають очистити повітря, яким ми дихаємо, знищуючи шкідливі токсини. Виявляється, що такі поширені і на перший погляд звичайні рослини, як хлорофітум і фікус еластичний, відмінно очищують повітря. Їх дуже просто розводити, а разом з ростом рослини ефективність тільки збільшується.

  • Щедро виробляють кисень

Ще одна невибаглива і дуже поширена квітка – сансевієрія, також прозваний в народі як «щучий хвіст», – одна з небагатьох кімнатних рослин, які виробляють кисень не тільки вдень, але і вночі, що робить квітку ідеальною для спальні.

  • Зволожують повітря

Приблизно на 10% повітря, яким ми дихаємо, може зволожуватись за рахунок рослин. Лідери по зволоженню – одні з найпопулярніших кімнатних пальм – діпсіс і хамедорея. Цими рослинами люблять прикрашати офісні приміщення.

  • Зменшують стрес і піднімають настрій

Безліч досліджень довели величезний вплив кімнатних рослин на емоційний стан людини. Естетика і радість, які ми отримуємо, дивлячись на перші квітки свого кімнатного «друга». А тепер задумайтесь – емоції від краси квітів перетворюються в красу шкіри.
Як це працює? Будь-яке хвилювання викликає стрес. А стрес піднімає хвилю кортизолу в крові. Коли він виділяється занадто часто і у великих кількостях, то руйнуються колагенові волокна в шкірі, а це призводить до зниження тонусу, сухості і утворення зморшок. Шкіра втрачає життєві сили разом з нашим терпінням. Тому так важливо давати собі відпочинок, не нервувати через дрібниці і добре висипатися. І чим краще настрій, тим вище рівень гормонів щастя в крові, і тим краще себе почуває шкіра. А красиві квіти якраз дарують нам позитивні емоції і тим самим оздоровлюють шкіру

  • Дарують приємний запах

Разом з фізичними недугами ароматерапія успішно справляється з емоційними проблемами: коли потрібно – аромати бадьорять і додають сил, в іншому випадку – заспокоюють і повертають душевну гармонію. Коли в будинку пахнуть квіти, настрій неминуче піднімається! Ми відчуваємо приємний аромат – мозок реагує викидом гормонів радості і задоволення. Якщо це відбувається на постійній основі, наш психоемоційний стан стабілізується.

З турботою про Вас і Вашу красу, «Цирульня на Єленський».

Share