Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

Скраб для тіла. Навіщо і як використовувати?

Не всі жінки надають особливо багато значення скрабу для тіла, а даремно. Користь від його використання колосальна, причому не тільки для зовнішнього вигляду шкіри, але і для здоров’я. Відсьогодні пропонуємо використовувати скраби для тіла регулярно для косметичного ефекту і для відновлення душевної рівноваги. Адже скраби так розслаблюють …

Для чого нам скраб?

Основне призначення скрабу для тіла – відлущення відмерлих клітин шкіри. Це допомагає шкірі дихати, вирівнює її колір і надає гладкості. Також в місцях скупчення відмерлих клітин можуть плодиться бактерії та інші недружні нам мікроорганізми.

Крім відлущення і красивого вигляду шкіри, у скрабу є додаткові бонуси:

  • Скрабування покращує мікроциркуляцію крові, що допомагає насичувати шкіру киснем і запобігає появі целюліту;
  • Якісний скраб зменшує вростання волосся, яке відбувається після більшості видів епіляції;
  • Очищена шкіра після скрабу набагато легше вбирає корисні речовини з косметики – кремів, баттерів для тіла.
  • Ретельне скрабування допомагає отримати красивий і рівний загар.

Якими бувають скраби для тіла?

Скраби для тіла можуть сильно відрізнятися один від одного і скрабуючими частинками та основою скрабу. Спочатку розберемося зі скрабуючими частинками. Вони бувають дуже різними.

Натуральні і штучні скрабуючі частинки.

В першу чергу ці частинки бувають натуральні і ненатуральні. Натуральні – це кава, абрикосові, виноградні, мигдальні кісточки, рис, сіль, цукор і інші. Ненатуральні – це скраби з полімерними частками. Варто відзначити, полімерні скраби несуть шкоду для навколишнього середовища. Мікропластик потрапляє в воду, його з’їдає риба, з водою частки пластику можуть потрапляти і в їжу людини. А через дрібний розмір таких часток очистити воду від пластику неможливо.

Розмір частинок в скрабі має значення.

Також частинки можна розділити за розміром на маленькі, середні і великі. Скраби з дрібними частинками більше підходять для обличчя. Але також виробники випускають скраби для тіла з дрібними частинками, вони підходять для дуже чутливої шкіри.

Основа скрабу

Не менш важлива при виборі скрабу його основа, яка не дає скрабуючим частинкам розсипатися. Найпопулярніші основи для скрабу наступні:

  • Мильна основа
  • Масляна основа

Скраби на основі мила дуже добре очищають шкіру. Але їх не можна тримати на шкірі занадто довго, так як навіть відносно м’яка мильна основа може сушити шкіру. Обов’язково перевіряйте склад такого скрабу на наявність агресивних ПАВів, як Содиум лаурил сульфат. І після використання мильного скрабу обов’язково нанесіть зволожуюче молочко або крем для тіла.
Скраби на масляній основі відмінно доглядаю за шкірою. Масло пом’якшує дію скрабуючих частинок, але в той же час допомагає їм ковзати по шкірі. Маслянним скрабом приємно користуватися, а шкіра після застосування м’яка і нагодована. Також до переваг масляних скрабів можна віднести те, що більшість з них натуральні, хоча не виключені варіанти, коли замість рослинного масла виробник вирішить використовувати мінеральне.

Як користуватися скрабом?

Наносити скраб потрібно на добре очищену і навіть злегка розпарену шкіру. Потім поетапно потрібно наносити скраб на невеликі ділянки шкіри і відразу їх ретельно скрабувати круговими рухами. Такий спосіб допоможе не пропустити окремі ділянки шкіри. Також важливо мати на увазі, що якість скрабування залежить навіть більше від Ваших зусиль, ніж від якості самого скрабу (за умови, що в ньому немає критичних шкідливих компонентів).
Особливо ретельно потрібно обробляти проблемні ділянки шкіри. Наприклад скрабування гомілок дуже корисне при проблемі вростання волосся. Скрабування зони сідниць допоможе запобігти появі целюліту.
Після скрабування потрібно добре змити скраб з шкіри. Завершити весь процес краще прохолодной водою, щоб закрити пори. Якщо скраб був на мильній основі на шкіру варто нанести зволожуючий крем, лосьйон, баттер.
Під час висипань краще відмовитися від використання скрабів. В процесі скрабування можна рознести інфекцію по тілу, чим спровокувати ще більше висипань.

Як часто можна застосовувати скраб?

Цілком достатньо використовувати скраб один раз в тиждень. При жирній шкірі можна користуватися скрабом і 2-3 рази в тиждень.
В нашому салоні завжди можна купити такий корисний косметичний продукт. Всі скраби з нашого асортименту ТМ MokoSpa, зроблені на масляній основі і лише з натуральних компонентів. Це дозволяє їм добре живити і зволожувати шкіру, але в той же час не вимагає додавання консервантів.
Ми рекомендуємо тільки краще, перевірене на собі і корисне для вас! З любов’ю до Вас, салон краси «Цирульня на Єленський».

Share