Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

13 дієвих порад для розкішного волосся

Стати володаркою гарного волосся може будь-яка дівчина. І при цьому немає необхідності витрачати на це багато зусиль, грошей або часу. Є основні правила догляду за волоссям, дотримуючись яких можна відростити розкішне волосся.

Секрети, які необхідно знати кожній дівчині:

 1. Своєчасно робіть стрижку посічених кінчиків. Неакуратні кінчики виглядають неохайно і помітно уповільнюють ріст волосся. Щоб волосся виглядали дорого, не забувайте стригти кінці по мірі необхідності.
 2. Придбайте та використовуйте якісні аксесуари для розчісування волосся. Краще буде купити гребінець виходячи із типу вашого волосся та задач які ви ставите. Слідкуйте за чистотою даного аксесуара. Мийте не рідше одного разу в тиждень.
 3. Спробуйте масаж голови. Він не тільки посилить притік крові до волосяних фолікулів, але і зніме напругу.
 4. Не розчісуйте мокре волосся. Дайте їм підсохнути і лише тоді приступайте до цієї процедури. Розчісуючи мокре волосся ви його розтягуєте та травмуєте, що звичайно погано на ньому відображається.
 5. Мінімум електроприладів. Часте використання фену, плойки і інших приладів може нашкодити волоссю. Використовуйте їх лише для особливих випадків. І для цих випадків придбайте термозахист для волосся, адже гаряча температура згубно впливає на структуру волосся.
 6. Уникайте сонця і басейнів. При виході на сонце не забувайте про головний убір, так як ультрафіолетові промені руйнують волосся, роблячи їх млявими і тьмяним. Плаваючи в басейні не забувайте про захисну шапочку, тому що потрапляння речовин, які використовуються для дезінфекції навряд чи зробить вас володаркою розкішної шевелюри.
 7. Не обламують волосся. Роблячи постійно високі хвости або тугі коси, ви обов’язково погіршите кровообіг і порушите структуру волосся. Не робіть тугі зачіски, що стягують волосся. Не варто терпіти біль від резинки. Якщо відчуваєте дискомфорт, негайно розпустіть волосся.
 8. Дізнайтесь ваш тип волосся. Це дозволить підібрати домашній догляд, який підходить саме вам.
 9. Сбалансуйте ваше харчування. Додайте в ваш раціон більше фруктів і овочів. Також слід звернути увагу на кількість правильних жирів. Саме вони впливають на стан волосся, їх блиск і густоту. Отримати їх можна з горіхів і жирних сортів риби.
 10. Мийте голову в теплій воді. Справа в тому, що як гаряча, так і холодна вода погано позначається на шкірі голови, а, отже, і стан волосся. Вибирайте комфортну для вас температуру.
 11. Споліскуйте волосся холодною водою. Промиваючи волосся холодною водою в кінці процедури, ви забриєте всі волосяні лусочки, тим самим надавши дзеркальний блиск вашому волоссю.
 12. Встановіть свій режим миття волосся. Не варто мити голову занадто часто. Ви змиваєте з неї необхідний шкірний жир. Парадокс: чим частіше ви її миєте, тим швидше вона починає забруднюватися.
 13. Використовуйте натуральні засоби. Робіть теплі масляні обгортання. Коштують вони не дорого, але результат Вас однозначно порадує.

Таким чином, виконуючи ці нехитрі поради, ви без зусиль зможете стати володаркою розкішного волосся.
А доглянуте волосся – є магнітом для захоплених поглядів як дівчат, так і чоловіків.
Обирайте краще для своєї краси та здоров’я, а про все інше потурбується Ваша «Цирульня на Єленський».

Share