Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

TEA-TIME: що і коли заварити, щоб почувати себе краще

Вибираємо сорт або мікс чаю, орієнтуючись на самопочуття та переважаючі емоції.
Отже, невелика шпаргалка:

БОДРІСТЬ & КОНЦЕНТРАЦІЯ

У цьому випадку рекомендується пити чорний чай, особливо вранці, тому що в одній чашці міститься 40-60 мг кофеїну. Він пробуджує організм і мобілізує здатність до концентрації. Спробуйте також чай мате. Він містить алкалоїд теобромін, антиоксиданти, вітаміни та мінерали, що створюють ідеальну комбінацію для стимуляції енергії!

РОЗСЛАБИТИСЬ І ПЕРЕСТАТИ НЕРВУВАТИ

Чай з женьшенем ідеально підходить для боротьби з моральним виснаженням, спровокованим тривалим стресом. Завдяки високій концентрації корисних мінералів та незабутньому аромату, чай із лемонграсу ефективно знижує рівень стресу. А заспокоїтися і зосередитися допоможе чай з пасифлори або страстоцвіту.

МІЦНИЙ СОН

У цьому питанні, звичайно ж, віддаємо перевагу чаю з ромашкою або лавандою. Одна чашка допоможе заспокоїтись, відчути себе затишно, комфортно і ви неодмінно розслабитеся та швидше заснете.

ХОРОШИЙ НАСТРІЙ

Шафрановий чай активує серотонінові нейротрансмітери, завдяки яким ви відчуєте себе щасливішими без різких перепадів настрою. Чай з добавкою цедри або квітів апельсина не менш хороший, якщо вам необхідно додати позитивних відчуттів і перестати засмучуватися.

З турботою про Вас і Ваш гарний настрій, «Цирульня на Єленський».

Share