Site Logotype

Нарощування вій

Нарощування вій – найпопулярніший і безпечний спосіб набуття більш довгих густих об’ємних вій без незручностей і недоліків, пов’язаних з накладними пучками або щоденним нанесенням макіяжу.
Нарощення вій – процес прикріплення вій з моноволокна до натуральних, щоб вони виглядали довшими, густішими, темнішими, відповідаючи еталону сучасної краси. Нарощені волоски виготовляються з якісного моноволокна, що забезпечує їх м’якість, еластичність і насичений колір.
Вії, що нарощуються, акуратно приклеюють по одній або кілька штук до натуральних, а не до шкіри повік, за допомогою спеціального пінцету і клею, що не подразнює і не ушкоджує натуральні волоски. Сеанс триває від 1-2 години.

ПЕРЕВАГИ
Основні переваги професійного нарощування в салоні «Цирульня на Єленській»:

  • Привабливий зовнішній вигляд. Нарощені вії роблять погляд виразнішим без необхідності нанесення щоденного макіяжу очей, заощаджуючи час. На відміну від традиційних стрічок або пучків, вони адаптуються до форми ока та текстури натуральних вій, забезпечуючи природний вигляд.
  • Великий вибір стилів. Для нарощування використовуються вії різних матеріалів, довжини, діаметра, вигинів, відтінків, що створюють різні ефекти.
  • Водонепроникність, практичність. Нарощені вії не рекомендується мочити протягом перших 24 годин після сеансу, але після цього з ними можна плавати, приймати душ. На відміну від одноразових накладних та магнітних пучків, результат зберігається від 2 до 6 тижнів.
  • Безболісність, безпека. Процедура повністю безболісна та безпечна практично для всіх, від початку до кінця.

 

Share