Site Logotype

Манікюр-педикюр

Манікюр

Доведено, що при спілкуванні стан наших рук і нігтів приковує увагу співрозмовника і змушує його робити висновки про нас самих. Тому так важливо завжди мати акуратний модний манікюр.
Знайти місце, де можна зробити непоганий манікюр – не проблема. Але ми не обмежуємося визначенням «непоганий манікюр». Майстри нашого салону працюють якісно, ​​швидко і результативно. До кожного клієнта буде знайдений індивідуальний підхід. Ми докладемо максимальних зусиль, щоб Ви залишилися задоволені результатом і просто приємно провели час.
Манікюр 2021 – те, що вміють і люблять робити майстри нашого салону. Ми регулярно освоюємо новинки і тенденції манікюру, тому, впевнені, зможемо надати Вам обслуговування преміум-класу.
Гігієнічний, європейський, комбінований, апаратний манікюр – клієнт може вибрати те, що йому більше подобається, або ж спробувати кожен вид манікюру.

 

Педикюр

Хороший педикюр так само важливий для будь-якої жінки, як і манікюр. Тому не варто забувати і про догляд за шкірою і нігтями на ногах. Регулярна і професійна турбота про шкіру і нігті на ногах сприяє підтримці гігієни і охайності ваших ніжок.
Якісний педикюр не втрачає свою важливість ні в літній сезон, ні в зимовий час.
Так як взимку більшу частину часу ноги знаходяться в закритому взутті, професійний педикюр взимку допоможе вам подолати сухість шкіри, втрату вологи, появу мозолів і інше. Влітку ж у відкритому взутті ваші ніжки повинні привертати увагу і захоплення.
У нашому салоні Ви можете не тільки зробити безпечний педикюр і покрити нігті лаком або гель-лаком, але ще й стати володаркою неповторного дизайну нігтів.
Можливості і талант наших майстрів Вас приємно здивують.
А під час педикюру ви зможете з користю і задоволенням провести час в Інтернеті, так як у нас є безкоштовний wi-fi.

 

Share