Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

Прості правила догляду за шкірою схильною до жирності

Обережніше зі скрабами та пілінгами.
Власницям жирної шкіри, особливо якщо шкіра схильна до утворення комедонів, прищів та акне, потрібно бути втричі обережнішими з ексфоліацією. По-перше, подібне ставлення до шкіри провокує підвищене виділення шкірного сала, а по-друге – призводить до передчасного старіння, оскільки верхній шар епідермісу стоншується та травмується. Очищати жирну шкіру потрібно делікатними засобами і неабразивними пілінгами.

Оберіть правильний крем.
Часто володарки жирної шкіри нехтують зволожуючим кремом. Навіщо ж шкіра і так не сохне! Популярна та небезпечна помилка. При нестачі рідини жирна шкіра страждає так само, як суха і старіння шкіри стрімко прискорюється.

Уникайте жирних кремів із SPF
При виборі сонцезахисного крему звертайте увагу на ті, що мають маркування „прозорий”, „не містить олій“ та „легкий”. На якість захисту текстура не впливає, а наносити на жирну шкіру жирний крем – не найкраща ідея. Сонцезахисні креми з ефектом матування та тоном, для маскування недоліків, мають бренд Holy Land. ⠀

Міняйте рушник для обличчя якомога частіше
На тканинному, та ще й в теплому та вологому середовищі, можуть почати розмножуватися бактерії, що потрапили у ворсинки з вашої шкіри. А при жирній проблемній шкірі та розширених порах особливо важливо не допустити запальних процесів. Тому намагайтесь для обличчя завжди використовувати чистий рушник, або ідеальний варіант – використовувати паперові серветки або рушники.

Глибоке очищення
Для того щоб ефективно очистити пори, рекомендується використовувати спеціальні маски на глиняній основі. Вони матимуть м’який регулюючий ефект на роботу сальних залоз, зберуть надлишки шкірного сала, витягнуть забруднення з пір, нададуть шкірі матовості.
Якщо у вас виникають сумніві з приводу визначення правильного типу шкіри та підбору необхідного догляду, наші спеціалісти з радістю вам в цьому допоможуть на очній безкоштовній консультації в салоні.
З турботою про Вашу красу, «Цирульня на Єленський»!

Share