Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

Все що ви хотіли знати про засмагу в солярії

Поки погода нас не балує великою кількістю тепла, відпустка на березі моря поки не планується, а трошки засмаги все ж таки хочеться, на допомогу завжди приходить солярій.
Відповідаємо, на найчастіші питання наших клієнтів під час відвідування солярію.

1. Чому необхідно використовувати крем для обличчя з SPF захистом під час відвідування солярію?
Через малу кількість жирового прошарку, шкіра обличчя досить тонка, більш піддатлива фотостарінню, появі зморшок і пігментації. Тому для неї важливо підібрати спеціальний догляд, який буде сприяти не тільки захисту від передчасного старіння, а й зволожувати і живити під час інсоляції.

2. Яка підготовка до засмаги в солярії.
Для походу в солярій шкіру потрібно підготувати. І така підготовка включає в себе 3 етапи:

 • очищення. Бажано використовувати м’який скраб для тіла за один або два дні до передбачуваного сеансу. Перед сеансом душ слід прийняти не менше ніж за 2-3 години.
 • зволоження. Воно вкрай необхідно! Що б шкіра не пересихала, і загар залишався з вами на довше, слід використовувати зволожуючі засоби – до, після, підчас. І не забуваємо про шкіру губ.
 • активатори засмаги. Як і перед походом на пляж, потрібно скористатися кремом. Тільки для засмаги в солярії використовують спеціалізовані креми. Вони зволожують шкіру і дають більш рівномірну засмагу.

3. Догляд після солярію.

 • використовуйте зволожуючі креми, вони закріплять ефект від засмаги в солярії і не приймайте душ 2-4 години після процедури.
 • робіть перерву між процедурами, 2 дні – оптимальний розрив.
 • після того, як ви досягнете бажаного результату, засмагу потрібно буде підтримувати. Відвідувати солярій раз на тиждень буде достатньо.

4. Відвідини солярію при наявності родимок.
Хоч є ряд протипоказань для походу в солярій людям з родимками на тілі, але багато хто не може відмовити собі в задоволенні мати красиву засмаглу шкіру. В такому випадку похід в солярій повинен бути грамотним:

 • попередньо проконсультуйтеся з дерматологом;
 • використовуйте косметичні захисні засоби з SPF на області родимок;
 • або накладайте спеціальні наклейки на родимки під час засмаги;
 • не залишайте родимки без уваги після сеансів засмаги.

Дотримання елементарних правил безпеки зроблять ваш загар не тільки красивим, але і максимально безпечним.

5. Я не бачу результату. Я не засмагаю.
Які можуть бути причини?

 • відвідуєте солярій з великими проміжками часу. Ідеальний графік відвідування солярію 2-3 рази в тиждень, з поступовим збільшенням кількості хвилин засмаги.
 • не використовуєте професійну косметику для засмаги в солярії.

Три головні причини необхідності використання крему для засмаги: Зволожує. Зволожують шкіру компоненти сприяють глибшому загару, тобто ти довше зберігаєш отриманий відтінок. Прискорює. Активні компоненти і комплекси, що входять до складу кремів, сприяють максимально можливої ​​виробленні меланіну і дозволяють отримати насичений темний відтінок засмаги набагато швидше. Захищає. Під час засмаги шкіра втрачає вологу, що призводить до втрати еластичності і передчасного старіння, а крем допомагає зберегти природний водний баланс шкіри і допомагає виглядати молодою, здоровою і красивою.

6. Чи можна поєднувати загар в солярії і загар на сонці?
Поєднувати звичайно можна, але навряд чи варто це робити кожен день – шкіра повинна відпочивати, перебування на сонці та в солярії – серйозний стрес.

7. Якщо не змивати косметику з обличчя, який буде результат?
Шкіра буде засмагати, але гірше. Так само є ризик алергічної реакції на косметичний продукт або парфуми, тому ми рекомендуємо засмагати з очищеною шкірою.

8. Чи існує різниця, засмагати в розігрітому і не розігрітому солярії?
Ні, це абсолютний міф, лампи виробляють ультрафіолет однаково в холодному і розігрітому стані, різниця лише тільки в тому, що вам буде спекотніше в кабіні солярію.

9. Чи можна засмагати в солярії з закритими очима, але без окулярів (так як не хочу, щоб були світлі кола навколо очей)
Лікарі не рекомендують. Повіки – занадто слабкий захист від ультрафіолету, при довгому сеансі можна отримати опік. Хоча багато людей засмагають і без окулярів, особливо якщо час сеансу невеликий. Але вирішувати, звичайно ж, вам.

З турботою про Вас і Вашу красу, «Цирульня на Єленський».

Share