Site Logotype
Салон краси Цирульня на Єленській

Якими масажами може порадувати вас салон краси «Цирульня на Єленській»

Апаратний антицелюлітний – лідер серед наших клієнтів у весняно-літній сезон. Наша масажист за допомогою масажних гелів та технік акуратно, безболісно та ефективно впливає на проблемні ділянки тіла.

Масаж обличчя – безпечний та дуже приємний спосіб продовжити молодість та красу шкіри. Завдяки професійним дотикам рук косметолога розгладжуються зморшки, прискорюються обмінні процеси та покращується колір обличчя. Результати відчутні після першої процедури. Якщо ж вам потрібні серйозніші зміни, такі як корекція овалу обличчя, позбутися набряклості та мішків під очима, тоді сміливо спробуйте процедуру RF ліфтингу обличчя.

Масаж спини – затребувана та популярна процедура, як серед жінок, так і чоловіків. Правильна постава, гарна хода та гарний настрій гарантовані після кількох сеансів.
Релаксуючий масаж з обгортанням – незважаючи на швидкий і активний темп життя, завжди можна знайти час на повний релакс, кілька разів на місяць буде достатньо для відновлення сил. Можете обрати шоколадне, фруктове або медове обгортання.

Масаж шийно-комірової зони – ця процедура, як ніколи актуальна для сучасної людини. Саме в цій ділянці зосереджені нервові закінчення, пов’язані з органами зору та малорухливим способом життя, тому якщо ви більшу частину часу проводите за комп’ютером, тоді такий масаж – справжня знахідка та найкращий антидепресант

Чекаємо вас в нашому просторі

Share